Staff ForNaLab

 

Banner 2016 Klein

 

Head of the Lab

Kris Verheyen

Prof. dr. ir. Kris Verheyen
Campus Gontrode, room 0.03
+32 (0)9 264 90 27
Kris.Verheyen@UGent.be

> more info

Faculty Staff

Lander BaetenProf. dr. ir. Lander Baeten
Campus Gontrode, room 0.16
+32 (0)9 264 90 36
Lander.Baeten@UGent.be

> more info

 

 

Pieter De Frenne

Prof. dr. ir. Pieter De Frenne
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30
Pieter.DeFrenne@UGent.be

> more info

 

 

Pieter De Frenne

Prof. dr. ir. Jan Mertens
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 36

> more info

 

Secretary

Christel Sabbe

Christel Sabbe
Campus Gontrode, room 0.02
+32 (0)9 264 90 26
Christel.Sabbe@UGent.be

> more info

 

Teaching Assistants

Lotte Van Nevel

dr. ir. Lotte Van Nevel
Campus Gontrode, room 0.20
+32 (0)9 264 90 38
Lotte.VanNevel@UGent.be

> more info

 



Sanne Van Den Bergeir. Sanne Van Den Berge
Campus Gontrode, room 0.20
+32 (0)9 264 90 38
Sanne.VanDenBerge@UGent.be

> more info

 

Research Associates

An De Schrijverdr. ir. An De Schrijver
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37
An.DeSchrijver@UGent.be

> more info

 

 

Evy Ampoorter

dr. ir. Evy Ampoorter
Campus Gontrode, room 0.20
+32 (0)9 264 90 38
Evy.Ampoorter@UGent.be

> more info

 

 

Haben Blondeel

ir. Haben Blondeel
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37
Haben.Blondeel@UGent.be

> more info

 

 

Haben Blondeel

ir. Eva DeCock
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35

more info

 

 

 

Stefanie De Groote

ir. Stefanie De Groote
Campus Gontrode, room 0.18
+32 (0)9 264 90 46
Stefanie.Degroote@UGent.be

> more info

 

 

Emiel De Lombaerde

ir. Emiel De Lombaerde
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30

 > more info

 

 

Leen Depauwir. Leen Depauw
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30
Leen.Depauw@UGent.be

> more info

 

 

Pallieter De Smedt

ir. Pallieter De Smedt
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37
Pallieter.DeSmedt@UGent.be

> more info

 

 

Sumitra Dewan.jpgSumitra Dewan, M.Sc.
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37
Sumitra.Dewan@UGent.be

> more info

 

 

Mathias Dillen.jpgir. Mathias Dillen
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35
Mathias.Dillen@UGent.be

more info

 

 

Sanne GovaertSanne Govaert, M.Sc.
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35

more info

 

 

Dries Landuyt

dr. ir. Dries Landuyt
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35

> more info

 

 

Shiyu Ma

ir. Shiyu Ma
Campus Gontrode, room 0.17
+32 (0)9 264 90 25
Shiyu.Ma@UGent.be

> more info

 

 

Sybryn Maes

ir. Sybryn Maes
Campus Gontrode, room 0.17
+32 (0)9 264 90 25
Sybryn.Maes@UGent.be

> more info

 

 

Paul Pardon 2ir. Paul Pardon
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37
Paul.Pardon@ilvo.vlaanderen.be

> more info

 

 

Mike Perringdr. Michael Perring
Campus Gontrode, room 0.18
+32 (0)9 264 90 46
Michael.Perring@uwa.edu.au

> more info

 

 

Willem Proesmans

ir. Willem Proesmans
Campus Gontrode, room 0.17
+32 (0)9 264 90 25
Willem.Proesmans@UGent.be

> more info

 

 

Elyn Remydr. ir. Elyn Remy
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35
Elyn.Remy@UGent.be

> more info

 

 

Sanne Ruyts.jpgSanne Ruyts, M.Sc.
Campus Gontrode, room 0.16
+32 (0)9 264 90 36
Sanne.Ruyts@UGent.be

> more info

 

 

Stephanie Schelfhout

ir. Stephanie Schelfhout
Campus Gontrode, room 0.18
+32 (0)9 264 90 46
Stephanie.Schelfhout@UGent.be

> more info

 

 

Bram SercuBram Sercu, M.Sc.
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 25
Bramk.Sercu@UGent.be

> more info

 

 

Pieter Vangansbekedr. ir. Pieter Vangansbeke
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30
Pieter.Vangansbeke@UGent.be

> more info

 

 

Margot Vanhellemont

dr. ir. Margot Vanhellemont
Campus Gontrode, room 0.16
+32 (0)9 264 90 36
Margot.Vanhellemont@UGent.be

> more info

 

 

Thomas Vannesteir. Thomas Vanneste
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30

more info

 

 

Laura Van Voorenir. Laura Van Vooren
Campus Gontrode, room 0.09
+32 (0)9 264 90 30
Laura.VanVooren@UGent.be

> more info

 

 

Bin Wangir. Bin Wang
Campus Gontrode, room 0.04
+32 (0)9 264 90 37

> more info

 

 

Safaa Wasofdr. Safaa Wasof
Campus Gontrode, room 0.15
+32 (0)9 264 90 35

 > more info

 

 

Laboratory and Technical Staff

Kris Ceunen

Kris Ceunen
Campus Gontrode, room 0.10

Kris.Ceunen@UGent.be

> more info

 

 

Robbe De Beeldeir. Robbe De Beelde
Campus Gontrode, room 0.10

Robbe.DeBeelde@UGent.be

> more info

 

 

Greet De bruyn

Greet De bruyn
Campus Gontrode, room 0.05

Margareta.Debruyn@UGent.be

> more info

 

 

Luc Willems

Luc Willems
Campus Gontrode, room 0.06

L.Willems@UGent.be

> more info

 

External Research Associates


Maria Mercedes Caron.jpgdr. ir. María Mercedes Carón
mechicaron@gmail.com

 

 

 

 

 

Elisa Carrari

Elisa Carrari
Elisa.Carrari@unifi.it

 

 

 

 

 

Eduardo de la Pena

dr. Eduardo de la Pena
e.delapena@csic.es

 

 

 

 

 

Hans Nickmans

Hans Nickmans
Hans.Nickmans@uclouvain.be

 

 

 

 

 

Masud Rahman

Md Masudur Rahman
mmrahman@student.ulg.ac.be

 

 

 

 

 

Ana Rita Silva

Ana Rita Silva
AnaRita.Silva@ees.kuleuven.be

 

 

 

 

 

Renato Toledo

Renato Toledo
rmt@usp.br

 

 

 

 

 

Kris Vandekerkhove

ir. Kris Vandekerkhove
Kris.Vandekerkhove@Inbo.be

 

 

 

 

 

Thomas Van De Peer

Thomas Van De Peer
thomas.vandepeer@ees.kuleuven.be

 

 

 

 

M.Sc. Thesis Students

Sander De Vuyst

Name: Sander De Vuyst (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Title project
: Groeien gemengde bossen sneller dan monoculturen?
Supervisors
: Stefanie De Groote, Margot Vanhellemont, prof. Kris Verheyen

 

 

 

 

Willem De KeselName: Willem De Kesel (bio-ir, UGent)
Title project: Climate change and plant responses in ecological corridors of agricultural landscapes along a latitudinal gradient
Supervisors: Thomas Vanneste, Pieter De Frenne, Kris Verheyen

 

 

 

 

Jolien HoensName: Jolien Hoens (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Title project
: Eik vs. beuk – 29 jaar competitie, én groei?
Supervisors
: Margot Vanhellemont, prof. Kris Verheyen

 

 

 

 

Gauthier BuyseName: Gauthier Buyse (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Title project: Exploring the relationship between forest microclimate and canopy characteristics in temperate forests across Europe
Supervisors: Pieter De Frenne, Kris Verheyen, Leen Depauw, Sybryn Maes, Sanne Govaert

 

 

 

 

no imageNaam: Mathijs Vercraeye (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Titel: Exploring the effect of overstorey diversity on understorey diversity via a change in the evironmental conditions (Bialowieza, Poland)
Supervisor: Dr. ir. Evy Ampoorter, Kris Verheyen

 

 

 

 

Els DhiedtName: Els Dhiedt (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Title: Invloed van verterend zwaar dood hout op de nutriëntenstatus in de bodem en in jonge zaailingen in twee onbeheerde beukenbossen met contrasterende belasting door stikstofdepositie
Supervisors: prof. Kris Verheyen, Luc De Keersmaeker (INBO)

 

 

 

 

Jef HendrixName: Jef Hendrix (UGent, Bio-ingenieurswetenschappen, Bos- en natuurbeheer)
Title: Graslandherstel in stedelijke omgeving: het succes van inzaaien van kalkgraslandmengsels op puingronden en de effecten op de cicadengemeenschap (Hemiptera, Auchenorrhyncha)
Supervisors: prof. Lander Baeten, prof. Kris Verheyen

 

 

 

Helena TavernierName: Helena Tavernier
Title project: Hoe naar meer structuur- en soortenrijkdom in stedelijke bossen?
Supervisors: Kris Verheyen, Lander Baeten, Geert Heyneman, Andreas Demey

 

 

 

 

 

System Administrator

no image

Rudi Hoeben
Campus Coupure, block A
+32 (0)9 264 61 39
Rudi.Hoeben@UGent.be

 

 

 

 

Former Staff

Prof. em. dr. ir. Noel Lust

dr. ir. Sandy Adriaenssens (VMM - Flemish Environment Agency)

Sara Adriaenssens

Sien Camps

Filip Ceunen

Etienne Debruycker

dr. ir. Luc De Keersmaeker (INBO - Research Institute for Nature and Forest)

dr. ir. Andreas Demey

dr. ir. Liesbeth De Vetter (PCM - Provinciaal Centrum voor Milieuonderzoek)

dr. ir. Myriam Dumortier (European Commission)

ir. Guy Geudens (Consultancy Royal Haskoning)

ir. Leen Gielis (Regionaal Landschap Kleine en Grote Nete)

ir. Robbie Goris (Inverde training centre for forest, green areas and nature conservation & Goris Bosbeheer)

dr. ir. Robert Gruwez (Pro Natura)

dr. ir. Vincent Kint (KULeuven, Dept. of Bioscience Engineering, FORECOMAN)

dr. ir. Sebastiaan Luyssaert (LSCE, Laboratoire des Sciences du Climat et de l'Environnement)

dr. ir. Jan Mertens (UGent, Dept. Applied Biosciences)

dr. Klaar Meulebrouck (ANB - Agency for Nature and Forests)

dr. ir. Johan Neirynck (INBO - Research Institute for Nature and Forest)

ir. Lieven Nachtergale (ANB - Agency for Nature and Forests)

Jorgen Opdebeeck (INBO - Research Institute for Nature and Forest)

dr. ir. Thomas Schaubroeck

ir. Inge Serbruyns (ANB - Agency for Nature and Forests)

dr. Nuri Nurlaila Setiawan

dr. ir. Jeroen Staelens (VMM - Flemish Environment Agency)

dr. ir. Wesley Tack (Avia-GIS - Agriculture and Veterinary Information and Analysis)

dr. ir. Arno Thomaes (INBO - Research Institute for Nature and Forest)

ir. Nancy Van Camp (AGIV - Flemish Geographical Information Agency)

dr. ir. Peter Van Gossum (INBO - Research Institute for Nature and Forest)

ir. Darline Velghe (Prospect C&S - Prospect Consulting and Services)

dr. ir. Gorik Verstraeten (Natuurpunt)

dr. ir. Pieter Vervaeke (Jan de Nul, Envisan)

dr. ir. Tatiana Wuytack (University of Antwerp, Dept. of Bioscience Engineering)

dr. ir. Karen Wuyts (University of Antwerp, Dept. of Bioscience Engineering, PeSTO)