Medewerkers

Vakgroepvoorzitter

Marc Van Meirvenne - 09 264 60 56 - Marc.VanMeirvenne@UGent.be

Vakgroepsecretariaat

Patrick Dossche - 09 264 60 53 - Patrick.Dossche@UGent.be

Labomanager

Trees Van Biervliet - 09 264 60 54 - Therese.Vanbiervliet@UGent.be

Zelfstandig academisch personeel

Marc Van Meirvenne - Bodeminventarisatietechnieken - 09 264 60 56 - Marc.VanMeirvenne@UGent.be
Wim Cornelis - Bodemfysica - 09 264 60 40 - Wim.Cornelis@UGent.be
Stefaan De Neve - Bodemvruchtbaarheid en nutriëntenbeheer - 09 264 60 61 - Stefaan.DeNeve@UGent.be
Steven Sleutel - 09 264 60 55 - Bodemvruchtbaarheid en nutriëntenbeheer - Steven.Sleutel@UGent.be
Ann Verdoodt - Landdegradatie - 09 264 60 36 - Ann.Verdoodt@UGent.be
Piet Seuntjens - Bodemverontreiniging en bodemsanering - 09 264 60 38 - Piet.Seuntjens@UGent.be
Donald Gabriels - Bodemerosie - 09 264 60 50 - Donald.Gabriels@UGent.be
Georges Hofman - Bodemvruchtbaarheid en nutriëntenbeheer - 09 264 60 57 - Georges.Hofman@UGent.be

Assisterend academisch personeel

Jan De Pue - 09 264 60 58 - Jan.DePue@UGent.be
Ellen Van De Vijver - 09 264 58 69 - ervdevij.VanDeVijver@UGent.be
Nele Delbecque - 09 264 60 52 - Nele.Delbecque@UGent.be
Timothy Saey - 09 264 60 42 - Timothy.Saey@UGent.be
Samuël Delefortrie - 09 264 58 69 - Samuel.Delefortrie@UGent.be
Bram Vandekerckhove - 09 264 60 42 - Bram.Vandekerckhove@UGent.be
Lisa Mabilde - 09 264 60 66 - Lisa.Mabilde@UGent.be

Wetenschappelijke medewerkers en doctoraatsbursalen

Jeroen De Waele - 09 264 60 66 - Jeroen.Dewaele@ugent.be
Mesfin Tsegaye - 09 264 60 66 - mesfin_tsgy@yahoo.com
Philippe De Smedt - 09 264 60 42 - Philippe.DeSmedt@UGent.be
Jasmien Wildemeersch - 09 264 60 39 - Jasmien.Wildemeersch@UGent.be
Nick Ryken - 09 264 60 52 - Nick.Ryken@UGent.be
Peter Maenhout - 09 264 60 57 - Peter.Maenhout@UGent.be
Sofie Pierreux - 09 264 60 57 - Sofie.Pierreux@UGent.be
Stany Vandermoere - 09 264 60 55 - Stany.Vandermoere@UGent.be
Nele Ameloot - 09 264 60 55 - N.Ameloot@UGent.be
Muhammed Khlosi - 09 264 60 35- Muhammed.Khlosi@UGent.be
Nguyen Min Phoung - 09 264 60 39 - nmphuong@ctu.edu.vn
Tran Ba Linh - 09 264 60 39 - tblinh@ctu.edu.vn
Medrina Linda Kamwendo - 09 264 60 39 - medrinda@yahoo.co.uk
Geofrey Waweru Nyambura - 09 264 60 39 - wajoeff@yahoo.com
Bashar Al-Barri - 09 264 60 58 - Bashar.AlBarri@UGent.be
Mojtaba Pakparvar - 09 264 58 93 - Mojtaba.Pakparvar@UGent.be
Meisam Rezaei - 09 264 60 38 - Meisam.Rezaei@UGent.be

Administratief en technisch personeel

Trees Van Biervliet - 09 264 60 54 - Therese.Vanbiervliet@UGent.be
Patrick Dossche - 09 264 60 53 - Patrick.Dossche@UGent.be
Tina Coddens - 09 264 60 54 - Tina.Coddens@UGent.be
Sophie Schepens - 09 264 60 54 - Sophie.Schepens@UGent.be
Anne Terryn - 09 264 60 54 - Anne.Terryn@UGent.be
Maarten Volckaert - 09 264 60 54 - Maarten.Volckaert@UGent.be
Mathieu Schatteman - 09 264 60 64 - Mathieu.Schatteman@UGent.be
Luc Deboosere - 09 264 60 64 - Luc.Deboosere@UGent.be
Valentijn Van Parys - 09 264 60 42 - Valentijn.VanParys@UGent.be
Nicolas Note - 09 264 60 42 - Nicolas.Note@UGent.be