Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica (OCingwMaFOT)

  • is verantwoordelijk voor:
    • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EMFOTO)
    • Master of Science in Photonics Engineering (EMPHOE - uitdovend)
    • European Master of Science in Photonics (EMEUPH)
    • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EZFOTO)
    • Voorbereidingsprogramma tot European Master of Science in Photonics (EZPHOT)
    • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EDFOTO)
  • is adviserend aan de Steering Board voor European Master of Science in Photonics (EMEMMP) en bekrachtigt en implementeert de door hen genomen beslissingen op lokaal niveau

Samenstelling

Voorzitter

Heidi Ottevaere (VUB)

Co-voorzitter

Dries Van Thourhout (UGent)

ZAP

UGent: Petra Andries (EB09), Roel Baets, Jeroen Beeckman, Peter Bienstman, Wim Bogaerts, Herbert De Smet, Nicolas Le Thomas, Geert Morthier, Kristiaan Neyts, Günther Roelkens, Geert Van Steenberge, zie ook OAP
VUB: Francis Berghmans, Thomas Crispeels, Jan Danckaert, Nikolay Dentchev, Vincent Ginis, Maarten Kuijk, Wendy Meulebroeck, Johan Stiens, Hugo Thienpont, Jürgen Van Erps, Nathalie Vermeulen, Guy Verschaffelt, Martin Virte, Roger Vounckx

OAP

ter vervanging van een UGent-ZAP-lid: Danae Delbeke

effectieve OAP-leden UGent: Michiel Callens, Floris Laporte, Grigorij Muliuk (reserve: Camiel Op de Beeck)
effectieve OAP-leden VUB: Sidney Goossens, Majorie Jammaers (secretaris), Lien Smeesters

Studenten

UGent: Gilles Freddy Feutmba (EMEUPH), Emmanuel Gooskens (EMEUPH), Lujiang Qian (EMEUPH), Stijn Sackesyn (EMEUPH), NN
VUB: NN, NN, NN, NN, NN

Adviserend ZAP en OAP

UGent: Edouard Brainis (WE06), Stéphane Clemmen, Christophe Detavernier (WE04), Bart Kuyken, Jeroen Missinne, Dirk Poelman (WE04), Filip Strubbe
VUB: Thomas Geernaert, Serge Muyldermans, Guy Van Der Sande, Michael Vervaeke

Waarnemend ATP

Bert Coryn (UGent), Sophie Messens (VUB)

Adviesgroep

Filip Bruyneel (TP Vision), Werner Coomans (Alcatel-Lucent), Wouter D'Oosterlinck (Barco), Martin Fiers (Luceda), Peter Hanselaer (Technologiecampus Gent KU Leuven), Kris Steenhaut (Erasmus Hogeschool Brussel / Universitaire Associatie Brussel), Karel Van Acoleyen (Caliopa), Carl Van Buggenhout (Melexis), Bram Van Hoe (FBGS), Jan Watté (TE Connectivity)

Website

Website OCingwMaFOT