Document acties

Wie is wie

Paul Goetghebeur

Prof. dr. Paul Goetghebeur, directeur
Algemene leiding, botanische aspecten
tel.: ++32 9 264 50 55
paul.goetghebeur@telenet.be

 

 

Chantal Dugardin

Ing. Chantal Dugardin, hortulana
Technische leiding, organisatie, administratie
tel: ++32 9 264 50 73
Chantal.Dugardin@UGent.be

 

Jan De Langhe

Jan De Langhe, deskundige identificatie
Identificatie, controle en inventarisatie van dendrologische collecties
tel: ++32 9 264 50 73
Jan.De.Langhe@pandora.be

 

Ritchy De Kraey

Ritchy De Kraey, tuinier
Begonia, carnivoren, bolgewassen, rotstuin, opkweek tropische planten
tel.: ++32 9 264 50 74
Ritchy.Dekraey@UGent.be

 

Olivier Dubois

Olivier Dubois, tuinier
Orangerie, arboretum, materiaalmeester
tel.: ++32 9 264 50 75
O.dubois@tiscali.be

 

Herbert Evrard

Herbert Evrard, tuinier
Publiekskassen
tel.: ++32 9 264 50 83
Herbert.Evrard@UGent.be

 

Anneke Herman

Anneke Herman, tuinier
Kalanchoë, Pelargonium, Hoya, Peperomia, groententuin, medicinale tuin
tel.:++32 9 264 50 74
Anneke.Herman@UGent.be

 

Marc Libert

Marc Libert, tuinier (gedetacheerd door het Provinciebestuur Oost-Vlaanderen)
Opkweek houtige gewassen en vaste planten, mediterrane tuin
tel.: ++32 9 264 50 79
marc.libert@fulladsl.be

 

Stijn Stappaerts

Stijn Stappaerts, tuinier (gedetacheerd door het Provinciebestuur Oost-Vlaanderen)
Collectie basale bloemplanten, rotstuin, arboretum
tel.: ++32 9 264 50 79

 

Stephan Vandewalle

Stephan Vandewalle, tuinier
Orchideeën en succulenten
tel.: ++32 9 264 50 74

stephan.vandewalle@UGent.be