Adviesgroepen

Taak

Naast thema's specifiek voor een opleiding of thema's van belang voor alle opleidingen van de faculteit, zijn er ook thema's die optimaal kunnen worden behandeld op het niveau van een diplomatype of een onderzoeksthema. Om dergelijk overleg te structureren zijn binnen de FBW volgende adviesgroepen per diplomatype (AGDT) en adviesgroepen per onderzoeksthema (AGOT) werkzaam. Ze adviseren de betrokken opleidingscommissies en komen ad hoc samen.

Overzicht van de namen, afkortingen en samenstellingen van de adviesgroepen

Adviesgroepen per diplomatype

AGDT - Opleidingen bio-ingenieur (AGDT-BI)

ZAP-OC-leden

  • Marjan De Mey (IOC-IMCEGB): trekker
  • Kristof Demeestere (IOC-IMMITE): trekker
  • Niko Verhoest (IOC-IBBIOR)
  • Lander Baeten (IOC-IMBONA)
  • Frederik Ronsse (IOC-IMCHEM)
  • Stefaan De Smet (IOC-IMLAND)
  • Ann Verdoodt (IOC-IMLAWA)
  • Liesbeth Jacxsens (IOC-IMLEMI)

AGDT - Opleidingen industrieel ingenieur (AGDT-II)

ZAP-OC-leden

  • Leen De Gelder (IOC-IM7BCH): trekker
  • Diederik Rousseau (IOC-IM6MIL): trekker
  • Mia Eeckhout (IOC-IM7BWV)
  • Pieter Vermeir / Johan D'Heer (IOC-IB7BWE)
  • Geert Haesaert / Stefaan Werbrouck (IOC-IM7BWL)
  • Ann Dumoulin (IOC-IB6BIW)
  • Jan De Smet (IOC-IM6BCH)
  • Stijn Van Hulle (IOC-IM6CHE)

AGDT - Engelstalige Ma-opleidingen aansluitend bij ba-opleidingen (AGDT-EN)

ZAP-OC-leden

  • Peter Bossier (IOC-IMAQUA): trekker
  • Peter Finke (IOC-IMSOGL): trekker
  • Koen Dewettinck (IOC-IMFOTE)
  • Carl Lachat / Patrick Kolsteren (IOC-IMNURD)
  • Erik Meers (IOC-IMETEB)
  • Stijn Speelman (IOC-IMRDVC)
  • Gijs Du Laing (IOC-IMSINR)

 

Adviesgroepen per onderzoeksthema

AGOT - beheer van natuurlijke hulpbronnen (AGOT-BNH)

ZAP-OC-leden

  • Steven Sleutel (IOC-IMLAWA)
  • Frieke Vancoillie (IOC-IMBONA)
  • Peter Finke (IOC-IMSOGL)

AGOT - voeding en gezondheid (AGOT-VG)

ZAP-OC-leden

  • John Van Camp (IOC-IMLEMI)
  • Carl Lachat (IOC-IMNURD)
  • Mia Eeckhout (IOC-IM7BWV)
  • Koen Dewettinck (IOC-IMFOTE)
  • Imca Sampers (IOC-IM6BCH)
  • Jessica De Clippeleer (IOC-IM7BCH)

AGOT - schone (milieu)technologie (AGOT-ST)

ZAP-OC-leden

  • Kristof Demeestere / Ingmar Nopens (IOC-IMMITE)
  • Diederik Rousseau (IOC-IM6MIL)
  • Stijn Van Hulle (IOC-IM6CHE)
  • Filip Tack (IOC-IMETEB)
  • Karel De Schamphelaere (IOC-IMESTE)

AGOT - hernieuwbare hulpbronnen en bio based economy (AGOT-HBE)

ZAP-OC-leden

  • Chris Stevens (IOC-IMCHEM)
  • Steven De Meester (IOC-IM6CHE)
  • Yves Briers (IOC-IM7BCH)

AGOT - duurzame productie van planten, dieren, en bioactieve stoffen (AGOT-DP)

ZAP-OC-leden

  • Kris Audenaert (IOC-IB7BWE)
  • Patrick De Clercq (IOC-IMLAND)
  • Stefaan Werbrouck / Dirk Fremaut (IOC-IM7BWL)
  • Marijke D'Haese (IOC-IMNURD)
  • Gilbert Van Stappen (IOC-IMAQUA)

AGOT - biotechnologie (AGOT-BT)

ZAP-OC-leden

  • Marjan De Mey (IOC-IMCEGB)
  • John Van Camp (IOC-IMLEMI)
  • Korneel Rabaey (IOC-IMMITE)
  • Tim De Meyer (COCBIOI)
  • Leen De Gelder (IOC-IM7BCH)
  • Kathy Messens (IOC-IM7BWV)
  • Katleen Raes (IOC-IM6BCH)