Medewerkers Personeels- en Organisatiemanagement

Contactgegevens

Adres Tweekerkenstraat 2
9000 Gent Google Maps
Telefoon
Website http://www.ugent.be/eb/personeel-organisatie/
Faculteit Faculteit Economie en Bedrijfskunde
Vakgroepvoorzitter Alex Vanderstraeten

Medewerkers

Zelfstandig Academisch Personeel
Prof. dr. Mieke Audenaert Mieke.Audenaert@UGent.be lokaal 15.10.120.026 09 264 35 01
Prof. dr. Dirk Buyens Dirk.Buyens@UGent.be 09 210 97 22
Prof. dr. Adelien Decramer Adelien.Decramer@UGent.be lokaal 15.10.120.026 09 264 35 01
Prof. dr. Sebastian Desmidt Sebastian.Desmidt@UGent.be lokaal 15.10.120.024 09 264 35 86
Lieven Jonckheere Lieven.Jonckheere@UGent.be
Eveline Schollaert Profielfoto
Prof. dr. Greet Van Hoye Greet.VanHoye@UGent.be lokaal 15.10.120.024 09 264 35 86 Profielfoto
Prof. dr. Alex Vanderstraeten Alex.Vanderstraeten@UGent.be lokaal 15.10.120.015 09 264 35 43
Lector of Hoofdlector
Saskia Crucke Saskia.Crucke@UGent.be lokaal 15.10.120.024 09 264 35 86 Profielfoto
Doctor assistent
Assistent
Kenn Meyfroodt lokaal 15.10.110.007 09 264 35 89
Tine Van Thielen Tine.VanThielen@UGent.be lokaal 15.10.110.007 09 264 35 89