Contactgegevens

E-mail

diversiteitengender@UGent.be

Medewerkers

Badra Djait

Coördinator Diversiteit en Inclusie- Kabinet van de vicerector

09 264 30 03

Badra.Djait@UGent.be

dr. Tine Brouckaert

Beleidsmedewerker Diversiteit en Inclusie - Directie Personeel en Organisaite

09 264 98 38

Tine.Brouckaert@UGent.be

Marieken De Munter

Medewerker Diversiteit en Inclusie- Directie Personeel en Organisaite

09 264 98 27

Marieken.DeMunter@UGent.be

Sünbül Karakaya

Medewerker Diversiteit en Inclusie - Directie Onderwijsaangelegenheden

09 264 98 26

Sunbul.Karakaya@UGent.be

Katrien De Bruyn

Beleidsmedewerker Diversiteit en Inclusie - Directie Onderwijsaangelegenheden

09 264 98 22.

Ufuk Kokur

Medewerker Diversiteit en Inclusie - Directie Onderwijsaangelegenheden

09 264 98 81

Ufuk.kokur@ugent.be

Liesbet Triest

Medewerker Talenbeleid - Directie Onderwijsaangelegenheden

09 331 01 12

Liesbet.Triest@UGent.be

Mit Leuridan

Medewerker Talenbeleid - Directie Onderwijsaangelegenheden

09 264 98 66

Annemarie.Leuridan@UGent.be

Dimitri Catteeuw

Administratief/grafisch medewerker - Kabinet van de vicerector

09 264 98 25

     

    Op de hoogte blijven van onze middaglezingen en andere events?

    Vind ons op Facebook  Facebook icon

    + Voeg mij toe aan de mailinglijst