Contactgegevens

E-mail

diversiteiteninclusie@ugent.be

Kabinet van de vicerector

Badra Djait

Coördinator Diversiteit en Inclusie

09 264 30 03

Badra.Djait@UGent.be

Dimitri Catteeuw

Administratief/grafisch medewerker

09 264 98 25

Directie onderwijsaangelegenheden (DOWA)

Afdeling Onderwijskwaliteitszorg

Katrien De Bruyn

Beleidsmedewerker Diversiteit en Inclusie

09 264 98 22.

Mit Leuridan

Medewerker Talenbeleid

09 264 98 66

Annemarie.Leuridan@UGent.be

Liesbet Triest

Medewerker Talenbeleid

09 331 01 12

Liesbet.Triest@UGent.be

Afdeling Studieadvies

Sünbül Karakaya

Medewerker Diversiteit en Inclusie

09 264 98 26

Sunbul.Karakaya@UGent.be

Ufuk Kokur

Medewerker Diversiteit en Inclusie

09 264 98 81

Ufuk.kokur@ugent.be

Directie Personeel en Organisatie

Tine Brouckaert

Beleidsmedewerker Diversiteit en Inclusie

09 264 98 38

Tine.Brouckaert@UGent.be

Marieken De Munter

Medewerker Diversiteit en Inclusie

09 264 98 27

Marieken.DeMunter@UGent.be

 

Op de hoogte blijven van onze middaglezingen en andere events?

Vind ons op Facebook  

+ Voeg mij toe aan de mailinglijst