Contact

Heeft u vragen of opmerkingen, aarzel dan zeker niet om contact met ons op te nemen.

Universiteit Gent, Power-Link
p/a GreenBridge incubator
Wetenschapspark 1
8400 Oostende

T +32-(0)59-24 27 40
E p

Routebeschrijving

Op de snelweg A10 richting Oostende neemt u de afslag 5b ‘Oudenburg’. Op het einde van de afrit gaat u naar rechts, richting Oostende ‘Z1-2-3-4'. Na 500m neemt u een scherpe bocht naar links, over het water. Na 100m gaat u nogmaals over het water en volgt u de weg naar links. U bevindt zich nu in de Esperantolaan. Na een 200m slaat u rechtsaf en rijdt u het Greenbridge wetenschapspark op.

 

Team

Directeur

Prof. dr. ir. Lieven Vandevelde
T +32 (0)59 24 27 44
E Lieven.Vandevelde@UGent.be

Projectmedewerkers

Dominique Dhondt
Project Coordinator
T +32 (0)59 24 27 47
E Dominique.Dhondt@UGent.be


Joannes Laveyne
PhD Researcher
T +32 (0)59 24 27 43
E Joannes.Laveyne@UGent.be

 

Judith Ooms
Project Coordinator
T +32 (0)59 24 27 43
E Judith.Ooms@UGent.be

 

Isabelle Vandemaele
Financial and Administrative Assistant
T +32 (0)59 24 27 40
E Isabelle.Vandemaele@UGent.be

 

Veerle Willaert
Project Coordinator
T +32 (0)59 24 27 45
E Veerle.Willaert@UGent.be

 

Marijke Mahieu
Project Coordinator Communicatie
T +32 (0)59 24 27 43
E marijke.mahieu@UGent.be

 

Pieter Mathys
Innovatie Manager
T +32 (0)59 24 27 49
E marijke.mahieu@UGent.be