Spreekuren

Rik Coolsaet Op afspraak, inschrijven in bibliotheek politieke wetenschappen
Carl Devos Op afspraak via e-mail Carl.Devos@ugent.be
Ferdi De Ville Op afspraak via e-mail Ferdi.DeVille@UGent.be
Dries Lesage Op afspraak via e-mail Dries.Lesage@UGent.be
Jan Orbie Op afspraak via e-mail Jan.Orbie@ugent.be
Herwig Reynaert Op afspraak via e-mail Herwig.Reynaert@ugent.be
Kristof Steyvers Op afspraak via e-mail Kristof.Steyvers@ugent.be
Hendrik Vos Op afspraak via e-mail Hendrik.Vos@ugent.be
Bram Wauters Op afspraak via e-mail Bram.Wauters@UGent.be
Ellen Wayenberg Op afspraak via e-mail Ellen.Wayenberg@UGent.be, te Henleykaai 84