GIPLI CAFÉ

Wanneer
12-12-2025 van 16:00 tot 18:00
Waar
Faculteit Recht en Criminologie, Campus Aula, Universiteitstraat 4, Gent
Voertaal
Nederlands

Op vrijdag 12 december 2025 vindt de derde editie van GIPLI CAFÉ plaats: een rondetafelgesprek van twee uur waarin twee IP-onderwerpen aan bod komen, telkens ingeleid door sprekers.

Op vrijdag 12 december 2025 organiseren we de derde editie van ons GIPLI CAFÉ: een laagdrempelig rondetafelevenement voor IP-praktizijnen. Het concept: twee uur, twee praktijkgerichte topics uit de intellectuele rechten, kort ingeleid door sprekers, zonder vast format. Tijdens en na de inleiding is er ruimte voor gedachtewisselingen.

Ook deze editie van GIPLI CAFÉ vindt plaats in de gebouwen van de Faculteit Recht en Criminologie (Campus Aula, Universiteitstraat 4, Gent), vanaf 16.00 uur stipt. Dit zijn de thema's:

  • Topic 1: (Ver)nieuw(d) modellenrecht | ingeleid door dhr. Johan Dedeckel, Benelux- en EU-merken- en modellengemachtigde bij Calysta.
  • Topic 2: Bemiddeling en schikking in IP-zaken | ingeleid door mevr. Floortje Buyssens, rechter, en mr. Paul Maeyaert, advocaat en partner bij Fencer.

Wie zich registreert, ontvangt op voorhand details over de locatie en krijgt mogelijk ook documenten toegestuurd die interessant zijn voor de discussies en die u desgewenst op voorhand kan doornemen. Het evenement is gericht op magistraten, advocaten en andere IP-praktizijnen en -onderzoekers.

GIPLI CAFÉ is vrijblijvend en kosteloos, maar online registratie is noodzakelijk om logistieke redenen. De discussies gaan enkel door op de campus, hoofdzakelijk in het Nederlands. Disclaimer: er is tijdens de discussie geen bier, wel water en koffie..

Interesse?

Registreer online