Diversiteitsteam

Samenstelling Facultair Diversiteitsteam

Jinske verhellen.JPG

prof. dr. Jinske Verhellen

docent in vakgroep Metajuridica
Jinske.Verhellen@UGent.be
09 264 84 85

foto van prof. dr. Sabien Lust

prof. dr. Sabien Lust

hoofddocent in vakgroep Metajuridica
Sabien.Lust@Ugent.be
09 264 84 81

Patrick Humblet

prof. dr. Patrick Humblet

hoogleraar in Sociaal recht
Patrick.Humblet@UGent.be
09 264 68 41

foto van Ligeia Quackelbeen

Ligeia Quackelbeen

vakgroep Criminologie, strafrecht en sociaal recht
Ligeia.Quackelbeen@UGent.be
09 264 97 02

foto van Olga Petintseva

Olga Petintseva

vakgroep Criminologie, strafrecht en sociaal recht
Olga.Petintseva@UGent.be
09 264 97 04

foto van Erinda Mehmeti

Erinda Mehmeti

vakgroep Metajuridica, privaat- en ondernemingsrecht
Erinda.Mehmeti@UGent.be
09 264 84 84

Luc Lammens

Beleidsmedewerker KwaliteitsCel Onderwijs Recht en Criminologie
Luc.Lammens@UGent.be
09 264 67 77

Studiebegeleiding en trajectbegeleiding

Zie website monitoraat

contact:

traject.re@UGent.be