Facultaire verantwoordelijken

Faculteit Diergeneeskunde

Ann Martens

Ann.Martens@UGent.be

09 264 76 28

Faculteit Politieke & Sociale Wetenschappen

Hendrik Vos

Hendrik.Vos@UGent.be

09 264 69 42

Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen

Donald Gabriëls

Donald.Gabriëls@UGent.be

09 264 60 50

Faculteit Letteren en Wijsbegeerte

Inge Brinkman

inge.brinkman@ugent.be

09264 41 65

Faculteit Geneeskunde & Gezondheidswetenschappen

Evelien  Van Waes

Evelien.VanWaes@UGent.be

09 332 32 38

Faculteit Geneeskunde & Gezondheidswetenschappen – REVAKI

Ruth Verrelst

Ruth.Verrelst@UGent.be

09 332 69 17

Faculteit Geneeskunde & Gezondheidswetenschappen – LO & BWS

Matthieu Lenoir

Matthieu.Lenoir@ugent.be

09 264 63 24

Voorzitter werkgroep Topsport & Studies

Faculteit Geneeskunde & Gezondheidswetenschappen

Guy De Pauw

Guy.DePauw@UGent.be

09 332 40 03

Faculteit Psychologie en Pedagogische Wetenschappen

Geert Crombez

Geert.Crombez@UGent.be

09 264 62 75

Faculteit Recht en Criminologie

Gerd Verschelden

Gerd.Verschelden@UGent.be

09 264 68 60

Faculteit Economie en Bedrijfskunde

Gert Peersman

Gert.Peersman@UGent.be

09 264 35 14

Faculteit Wetenschappen

Hendrik Van Maldeghem

hendrik.vanmaldeghem@ugent.be

09 264 49 11

Faculteit Farmaceutische Wetenschappen

Dieter Deforce

Dieter.Deforce@UGent.be

09 264 80 67