Samenstelling academiejaar 2019-2020

Opleidingscommissie Wiskunde

Voorzitter: Marnix Van Daele

Ondervoorzitter: Hendrik Van Maldeghem

Secretaris: Lins Denaux (AAP)

Overige ZAP-leden: Christophe Ley, Marian Slodicka, Leo Storme, Koen Thas, Joris Van der Jeugt, Hans Vernaeve, Andreas Weiermann

Overige AAP-leden: Jeroen Meulewaeter, Hans Van Eetvelde

Studenten: Benjamin Cruyt, Arne Hendrickx, Sara Lingier, Mathijs van Noort, Heidi Van den Camp, Wout Waterschoot

Opleidingscommissie Fysica en sterrenkunde

Voorzitter: Jan Ryckebusch

Ondervoorzitter: Philippe Smet

Secretaris: Jonas Joos (AAP)

Overige ZAP-leden: Christophe Detavernier, Didar Dobur, Jutho Haegeman, Natalie Jachowicz, Dirk Poelman, Arjen van der Wel, Toon Verstraelen

Overige AAP-leden: Amélie De Muynck, Enid Van Nieuwenhuyse

Studenten: Stijn De Backer, Boris De Vos, Julian De Vuyst, Jilal Jahangir, Bram Vancraeynest-De Cuiper, Alexander Van den Bon

Opleidingscommissie Informatica

Voorzitter: Veerle Fack

Ondervoorzitter: Peter Dawyndt

Secretaris: Felix Van der Jeugt (AAP)

Overige ZAP-leden: Koen De Bosschere (EA06), Bart De Bruyn, Guy De Tré (EA07), Bart Dhoedt (EA05), Yvan Saeys, Christophe Scholliers, Leo Storme

Overige AAP-leden: Robbert Gurdeep Singh, Nico Van Cleemput

Studenten: Maxime Bloch, Jasper Devreker, Timo De Waele, Francis Klinck, Freya Van Speybroeck, Arthur Vercruysse

Waarnemende studenten: Manu De Buck, Julie De Meyer, Hannes Klinckaert

Opleidingscommissie Chemie

Voorzitter: Zeger Hens

Secretaris: Frederic Lynen

Overige ZAP-leden: Patrick Bultinck, Catherine Cazin, Klaartje De Buysser,  Richard Hoogenboom, José Martins, Katrien Strubbe, Johan Van der Eycken, Pascal Van der Voort, Laszlo Vincze, Johan Winne

AAP-leden: Anne-Mare de Vries

ATP-lid: Lieve Balcaen, Sofie Van Damme

Studenten: Alexander Antoin, Thibault Cauwenbergh, Noric De Vlamynck, Loic Dumortier, Vincent Scholiers, Gaelle Spileers, Sean Verschaeve, N.N.

 

Stuurgroep: Zeger Hens, Katrien Strubbe, Johan Van der Eycken

Opleidingscommissie Biologie

Voorzitter: Dominique Adriaens

Ondervoorzitter: Luc Lens

Secretaris: Koen Sabbe

Overige ZAP-leden: Tom Beeckman, Dries Bonte, Olivier De Clerck, Martin Guilliams, Annemieke Verbeken, Anne Willems

Waarnemend ZAP-lid: Marleen De Troch

AAP-leden: Ruben De Lange, Olivier Leroux, Sandra Vangestel

Studenten: Camille Bonne, Babette De Ceuster, Seppe De Mits, Ward Poelmans, Saskia Proumen De Keyser, Bert Van Hecke

Waarnemend student: Oliver Mechthold

Opleidingscommissie Biochemie en biotechnologie

Voorzitter: Bart Devreese

Ondervoorzitter: Sofie Goormachtig

Secretaris: Kris Vleminckx

Overige ZAP-leden: Geert Berx, Rudi Beyaert, Dirk de Graaf, Tom Moens, Xavier Saelens, Savvas Savvides, Frank Van Breusegem, Klaas Vandepoele, Geert van Loo

Waarnemende ZAP-leden: Wim Declercq, Lieven De Veylder, Claude Libert, Peter Vandamme, Yves Van de Peer

AAP-leden: Lana Hellebaut, Charlotte Peeters, Caroline Van Cauwenberghe

Studenten: Céline De Pessemier, Nikita Gerebtsov, Jef Haerynck, Sokol Toçilla, Benthe Van Buyten, Mirthe Van Buyten, Jozefien Van de Velde, Joris Van Dorpe

Waarnemend student: Matthijs Van Hooste

Opleidingscommissie Geologie

Voorzitter: Stephen Louwye

Secretaris: Johan De Grave

Overige ZAP-leden: Veerle Cnudde, Marc De Batist, Klaartje De Buysser (WE06), Thijs Vandenbroucke, Nico Van de Weghe (WE12), David Van Rooij, Kristine Walraevens

Waarnemende ZAP-leden: Stijn Dewaele, Thomas Hermans, Annemieke Verbeken (WE11)

AAP-leden: Pjotr Meyvisch, Marieke Paepen

Waarnemend ATP-lid: Wim Lievens

Studenten: Cedrik Born, Bruno Braekman, Julie De Groote, Kimbery Demeestere, Piet Reyniers, Lore Vanhooren, Sarah Williamson

Opleidingscommissie Geografie en geomatica en landmeetkunde

Voorzitter: Veerle Van Eetvelde

Ondervoorzitter: Alain De Wulf

Secretaris: Frank Witlox

Overige ZAP-leden: Philippe De Maeyer, Ben De Rudder, Rudi Goossens, Stephen Louwye, Jan Nyssen, Nico Van de Weghe, Frank Witlox

Waarnemend ZAP-lid: Wim De Clercq (OC voorzitter archeologie)

AAP-leden: Leen De Paepe, Marijke De Ryck, Annelies Van Caenegem

Waarnemende AAP-leden: Stefaan Dondeyne, Hanne Hendrickx, Tom Storme, Jeffrey Verbeurgt

Waarnemend ATP-lid: Trees Ongena (administratief secretaris)

Studenten: Dries De Leeuw, Lennard Derudder , Céline Van Migerode, Jan-Pieter Vanparys, Seppe Verscheure, Jente Versigghel

Waarnemende studenten: Evert Van Bever, Paulien Van Haute

Opleidingscommissie Physical Land Resources

Voorzitter: Wim Cornelis (BW)

Ondervoorzitter: Ann Van Griensven (VUB-FE)

Secretaris: Ann Verdoodt (BW)

Overige ZAP-leden UGent: Peter Finke (BW), Kristine Walraevens

Overige ZAP-leden VUB: Margaret Chen

AAP-leden: Marieke Paepen

Studenten: Chung Do Thành, Anindya Majhi, Danial Mansourian

 

Stuurgroep: Sylvie Bauwens, Marijke Huysmans (VUB-FIW), Ann van Griensven (VUB-FE), Kristine Walraevens

Opleidingscommissie Nematology

Voorzitter: Wim Bert

Ondervoorzitter: Godelieve Gheysen (BW)

Secretaris: Laura Cortada (ZAP)

Overige ZAP-leden: Bart Braeckman, Wilfrida Decraemer, Tina Kyndt (BW), Tom Moens, Roland Perry, Nicole Viaene, Wim Wesemael

AAP-leden: Gisele Herren, Phougeishangbam Rolish Singh

Waarnemend ATP-lid: Inge Dehennin (tot eind februari vervangen door Aäron Plovie)

Studenten: Saúl Aguirre, Riska Anggraini, Yohannes Moges Ferede, Salah-Eddine Laasli, Grace Makumi, Rainier Medina

Opleidingscommissie Bio-informatics

Voorzitter: Kathleen Marchal

Ondervoorzitter: Tim De Meyer (BW)

Secretaris: Annick Bleys (waarnemend ATP-lid)

Overige ZAP-leden: Lieven Clement, Piet Demeester (EA), Tom Dhaene (EA), Jan Fostier (EA), Wim Van Criekinge (BW), Yves Van de Peer, Willem Waegeman (BW)

AAP-leden: Louis Coussement (BW), N.N. (to be determined by EA), N.N. (WE)

Studenten: Lore Depuydt, Marie Van Hecke, N.N., N.N.

Opleidingscommissie Statistical Data Analysis

Voorzitter: Stijn Vansteelandt

Secretaris: Jan De Neve

Overige ZAP-leden: Dries Benoit (EB), Els Goetghebeur, Christophe Ley, Beatrijs Moerkerke (PP), Willem Waegeman (BW)

AAP-leden: Daniel Peralta, Koen Plevoets, Karel Vermeulen (BW)

Studenten: Tim Cosemans, Elizaveta Fomenko, Caroline Keck, Tim Meese, Kristiaan Proesmans

Opleidingscommissie Plant Biotechnology

Voorzitter: Sofie Goormachtig

Ondervoorzitter: Frank Van Breusegem

Secretaris: Annick Bleys (waarnemend ATP-lid)

Overige ZAP-leden: Tom Beeckman, Lieven De Veylder, Moritz Nowack, Daniël Van Damme, Klaas Vandepoele, Dominique Van Der Straeten, Koen Vanhalst

Waarnemend ZAP-leden: Mark Heijde, Isabel Roldàn-Ruiz, Geert van Loo

AAP-leden: Inge De Clercq, Hilde Nelissen

Waarnemend ATP-lid: Angelique Hoef

Studenten: Galvin Ndip Eyong, Nikos Lekanis, Toon Mertens, Thi Kim Dung Pham, Nuganaa Rene Bonga, Augustina Dede Tetteh

Opleidingscommissie Biosafety in Plant Biotechnology

Deze opleiding wordt niet aangeboden in 2019-2020. De laatst gekende samenstelling van de opleidingscommissie is als volgt:

Voorzitter: Sofie Goormachtig

Ondervoorzitter: Kathy Messens

Secretaris: Sylvie De Buck (AAP)

Overige ZAP-leden: Marc De Loose, Patrick Rüdelsheim, Pieter Van Der Meer

Overig AAP-lid: Marc Heijde

Studenten: N.N. (x3)

Opleidingscommissie Weather and Climate Modeling

Voorzitter: Piet Termonia

Ondervoorzitter: Herwig Dejonghe

Secretaris: Steven Caluwaerts (AAP)

Overige ZAP-leden: Philippe De Maeyer, Dominique Fonteyn, Jan Ryckebusch

Studenten: Lisa Commerman, Joppe Massant, Jana Pauwels

Interuniversitaire opleidingscommissie Geology

Voorzitter: Gert Jan Weltje (KULeuven)

Secretaris: Stephen Louwye

Overige ZAP-leden van UGent: Marc De Batist, David Van Rooij, Kristine Walraevens

Overige ZAP-leden van KULeuven: Jan Elsen, Robert Speijer, Olivier Namur 

AAP-leden: Nick Janssens (KULeuven), Loïc Piret

Studenten: Maxim Steurbaut, Sharmaine Verhaert, Morgan Vervoort, N.N. (KU Leuven), N.N. (KU Leuven)

 

Contactpersoon voor UGent: Stephen Louwye

Contactpersoon voor KU Leuven: Gert Jan Weltje

Interuniversitaire opleidingscommissie Marine and Lacustrine Science and Management

Voorzitter: Nico Koedam (VUB)

Ondervoorzitters: Gudrun De Boeck (UAntwerpen), Ann Vanreusel

Secretaris: Karolien Van Puyvelde (BAP-lid, VUB)

Overige ZAP-leden UGent: An Cliquet, Marleen De Troch, David Van Rooij, Wim Vyverman

Overige ZAP-leden VUB: Marc Elkens, Mark Kochzius, Ludwig Triest

Overige ZAP-leden UAntwerpen: Lieven Bervoets, Patrick Meire, Kayawe Valentine Mubiana, Stijn Temmerman

Waarnemend ATP-lid: Liesbeth Pinti

Studenten: Khalid Bahorera, Symine Henkens, Sammy Kiprono Kibor, Joseph Cretusi Mtonga, Ronald Reagan Okoth, Lilla Ôtvös, Nathalie Van Calster, Tom Van Wouwe

Alumni: Sophie Lorent, Ángel Muñiz Piniella, Robert Runya

 

Contactpersoon voor UGent: Ann Vanreusel

 

Stuurgroep: Gudrun De Boeck (UAntwerpen), Marleen De Troch (UGent), Marc Kochzius (VUB), Nico Koedam (VUB), Liesbeth Pinti (VUB), Karolien Van Puyvelde (VUB), Ann Vanreusel (UGent)

Interuniversitaire opleidingscommissie International Master of Science in Marine Biological Resources (IMBRSea)

Interuniversitaire opleidingscommissie:

Voorzitter: Tim Deprez

Secretaris: Luiza Campos

ZAP-leden: Yaisel Juan Borrel, Carlo Cerrano, Dorothy Dankel, Marleen De Troch, Karim Erzini, Olivier Gauthier, Ionan Marigómez, Christophe Mocquet, Ian O'Connor, Lars Stemmann,

Studenten: Julia Jung, Isabel De Block

 

Opleidingscommissie Partim UGent:

Voorzitter: Marleen De Troch

Secretaris: Tim Deprez

Overige ZAP-leden: Olivier De Clerck, Annemie Decostere, Frank Maes, Ann Vanreusel, Gilbert Van Stappen

Waarnemende ZAP-leden: Sofie Derycke, Jan Vanaverbeke, Carl Vangestel

Waarnemend ATP-lid: Rodrigo Verschraegen

Waarnemende AAP-leden: Ulrike Braeckman, Carl Van Colen

Student: Laura Evenepoel, Nicholas Theux Lowen

Interuniversitaire opleidingscommissie Space Studies

Voorzitter: Christoffel Waelkens (KULeuven)

Secretaris: Bart Vandenbussche (KULeuven)

Overige ZAP-leden: Maarten Baes, Herwig Dejonghe, Dirk Vandepitte (KULeuven), Patrick Van Oostveldt, Jan Wouters (KULeuven)

Overig AAP-lid: Clio Gielen

Studenten: Wouter Blokland, Marco Borghi, Bruce Edward, Eleanore Théry

 

Contactpersoon voor UGent: Maarten Baes

 

Stuurgroep: Maarten Baes, Patrick Van Oostveldt, Dirk Vandepitte (KULeuven), Christoffel Waelkens (KULeuven)

Opleidingscommissie Hydrography B

Voorzitter: Philippe De Maeyer

Secretaris: Mathias Smidt (coördinator van de opleiding, HZS)

Overige leden van UGent: Alain Dewulf

Overige leden van HZS: Axel Annaert (HZS), Christophe Sensen (HZS), F. Claeys (industrie), L. Lievens (industrie), G. Moerkerke (industrie), A. Steffen (industrie)

 

Contactpersoon voor UGent: Philippe De Maeyer