Samenstelling academiejaar 2018-2019

Opleidingscommissie Wiskunde

Voorzitter: Marnix Van Daele

Ondervoorzitter: Hendrik Van Maldeghem

Secretaris: Lins Denaux (AAP)

Overige ZAP-leden: Jasson Vindas Diaz, Christophe Ley, Marian Slodicka, Leo Storme, Koen Thas, Joris Van der Jeugt, Hans Vernaeve

Overige AAP-leden: Hans Van Eetvelde, Jeroen Meulewaeter

Studenten: Sara Lingier (Ba3), Matthijs van Noort (Ba32), Wout Waterschoot (Ba3), Heidi Van den Camp (Ba3) (wordt in eerste semester vervangen door Vincent Benoot), Hadewijch De Clercq (Ma2), Arne Hendrickx

Opleidingscommissie Fysica en sterrenkunde

Voorzitter: Jan Ryckebusch

Ondervoorzitter: Christophe Detavernier

Secretaris: Jonas Joos (AAP)

Overige ZAP-leden: Natalie Jachowicz, Philippe Smet, Dirk Poelman, Maarten Baes, Toon Verstraelen, Didar Dobur, Jutho Haegeman

Overige AAP-leden: Amélie De Muynck (Ianthe Michiels zal haar vervangen tijdens zwangerschapsverlof), Hans Dierckx

Studenten: Sander Claes (Ba2), Bram Vancraeynest-De Cuiper (Ba3), Alexander Van den Bon (Ba3), Simon De Kock (Ma2), Wouter Devos (Ma2), Sébastien Chevalier (Ma2)

Opleidingscommissie Informatica

Voorzitter: Veerle Fack

Ondervoorzitter: Peter Dawyndt

Secretaris: Felix Van der Jeugt (AAP)

Overige ZAP-leden: Leo Storme, Christophe Scholliers, Bart De Bruyn, Koen De Bosschere (EA06), Bart Dhoedt (EA05), Guy De Tré (EA07), Yvan Saeys

Overige AAP-leden: Robbert Gurdeep Singh, Nico Van Cleemput

Studenten: Maxime Bloch (CBINFO), Manu De Buck (CBINFO), Jonas Bovyn (CBINFO), Louise Deconinck (CMINFO), Julie De Meyer (CMINFO), Timo De Waele (CMINFO)

Waarnemend ZAP-lid: prof. Eric Laermans (EA05)

Waarnemende studenten: Jasper Devreker (CBINFO), Rien Maertens (CMINFO), Jorg Van Renterghem (CMINFO)

Opleidingscommissie Chemie

Voorzitter: Zeger Hens

Secretaris: Frederic Lynen

Overige ZAP-leden: Patrick Bultinck, Catherine Cazin, Filip Du Prez, Richard Hoogenboom, Katrien Strubbe, Klaartje De Buysser,  Johan Van der Eycken, Rik Van Deun, Laszlo Vincze, Johan Winne

AAP-leden: Sofie Van Damme, Anne-Mare de Vries

ATP-lid: Lieve Balcaen

Studenten: Maxime Van Wynsberghe (Ba1), Alexander Antoin (Ba2), Sean Verschaeve (Ba2), N.N. (Ba3), Loic Dumortier (Ma1), Lobke De Vos (Ma1), Sven Berckmoes (Ma2), Geert Watson (Ma2)

Raadgevende leden werkveld: Wilfried Langena, Edwin Mes, Sam Verbrugghe, Els De Canck

Opleidingscommissie Biologie

Voorzitter: Dominique Adriaens

Ondervoorzitter: Luc Lens

Secretaris: Koen Sabbe

Overige ZAP-leden: Annemieke Verbeken, Dries Bonte, Anne Willems, Geert De Jaeger, Olivier De Clerck, Martin Guilliams

Waarnemend ZAP-lid: Marleen De Troch

AAP-leden: Ruben De Lange, Sandra Vangestel, Olivier Leroux

Waarnemend AAP-lid: Esther Hoste

Studenten: Saskia Proumen De Keyser (Ba2), Eline Verhelst (Ba3), Seppe De Mits (Ba3), Ward Poelmans (Ma1), Lynn Schepens (Ma1), Nathan Schoutteten (Ma2)

Waarnemende studenten: Phaedra Hulstaert (Ba2), Oliver Mechthold (Ba2), Willem Van Echelpoel (Ba3), Jana Raman (Ma1), Charlotte Steendam (Ma2), Ruben Claus (Ma2)

Opleidingscommissie Biochemie en biotechnologie

Voorzitter: Bart Devreese

Secretaris: Peter Brouckaert

Overige ZAP-leden: Sofie Goormachtig, Tom Beeckman, Klaas Vandepoele, Rudi Beyaert, Dirk de Graaf, Aurélien Carlier, Savvas Savvides, Geert van Loo, Geert Berx, Tom Moens

Waarnemende ZAP-leden: Yves Van de Peer, Peter Vandamme, Wim Declercq, Claude Libert, Lieven De Veylder

AAP-leden: Lana Hellebaut, Charlotte Peeters, Caroline Van Cauwenberghe

Studenten: Benthe Van Buyten (Ba1), Joris Van Dorpe (Ba2), Céline De Pessemier (Ba3), Thomas Smorscek (Ba3), Mirthe Van Buyten (Ma1), Céline Van Dender (Ma1), Sandra Maréchal (Ma2),  Elias Goethals (Ma2)

Opleidingscommissie Geologie

Voorzitter: Stephen Louwye

Secretaris: Johan De Grave

Overige ZAP-leden: Sebastien Bertrand, Veerle Cnudde, Marc De Batist, Klaartje De Buysser (WE06), Nico Van de Weghe (WE12), David Van Rooij, Kristine Walraevens

Waarnemende ZAP-leden: Stijn Dewaele, Thomas Hermans, Thijs Vandenbroucke, Annemieke Verbeken (WE11), Thomas Hermans

AAP-leden: Julie Deweirdt, Stefanie Van Offenwert

Waarnemend ATP-lid: Wim Lievens

Studenten: Sharmaine Verhaert (Ba), Sarah Williamson (Ba), Robbe Pauwels (Ba), Julie De Groote (Ba), Piet Reyniers (Ba), Lore Vanhooren (Ma), Bruno Braekman (Ma)

Opleidingscommissie Geografie en geomatica en landmeetkunde

Voorzitter: Veerle Van Eetvelde

Ondervoorzitter: Alain De Wulf

Secretaris: Ben De Rudder

Overige ZAP-leden: Jan Nyssen, Philippe De Maeyer, Rudi Goossens, Nico Van de Weghe, Stephen Louwye, Frank Witlox

Waarnemend ZAP-lid: Wim De Clercq (OC voorzitter archeologie)

AAP-leden: Leen De Paepe, Marijke De Ryck, Hanne Hendrickx

Waarnemende AAP-leden: Peter Bogaert, Jonas De Vos, Stefaan Dondeyne, Amaury Frankl, Cornelis Stal, Tom Storme

Waarnemend ATP-lid: Trees Ongena

Studenten: Jente Versigghel (Ba3 GG-Geografie), Simon Steegmans (Ba3 GG-LMK), Dries De Leeuw (Ma1 Geografie), Jan-Pieter Vanparys (ma1 Geomatica/LMK), Jolie De Geyter (Ma2 Geografie), Charlotte Depaepe (Ma2 Geomatica/LMK)

Waarnemende studenten: Céline Van Migerode (Ba2 GG), Lennard Derudder (B2 GG)

Opleidingscommissie Physical Land Resources

Voorzitter: Wim Cornelis (BW)

Ondervoorzitter: Marijke Huysmans (VUB-FIW)

Secretaris: Ann Verdoodt (BW)

Overige ZAP-leden UGent: Kristine Walraevens, Peter Finke (BW)

Overige ZAP-leden VUB: Margaret Chen

AAP-leden: Marieke Paepen

Studenten: Anindya Majhi (India – Ma1), N.N. (Ma1), Julius Hagan (Ghana – Ma1)

Opleidingscommissie Nematology

Voorzitter: Wim Bert

Ondervoorzitter: Godelieve Gheysen (BW)

Secretaris: Hanne Steel (ZAP)

Overige ZAP-leden: Wilfrida Decraemer, Bart Braeckman, Tom Moens, Tina Kyndt (BW), Nicole Viaene, Wim Wesemael, Roland Perry

AAP-leden: Gisele Herren, Phougeishangbam Rolish Singh

Waarnemend ATP-lid: Inge Dehennin

Studenten: Saúl Aguirre, Riska Anggraini, Expidito Olimi, Innocent Hategekemana, Nyambura Grace Mwangi, Jessil Ann Pajar

Opleidingscommissie Bio-informatics

Voorzitter: Kathleen Marchal (WE)

Ondervoorzitter: Tim De Meyer (BW)

Secretaris: Annick Bleys (WE, waarnemend ATP-lid)

Overige ZAP-leden: Jan Fostier (EA), Yves Van de Peer (WE), Lieven Clement (WE), Wim Van Criekinge (BW), Olivier Thas (BW), Tom Dhaene (EA), Piet Demeester (EA)

AAP-leden: Louis Coussement (BW), Annelies Coene (EA), Lieven Verbeke (WE)

Studenten: N.N. (x4)

Opleidingscommissie Statistical Data Analysis

Voorzitter: Stijn Vansteelandt

Secretaris: Jan De Neve

Overige ZAP-leden: Beatrijs Moerkerke (PP), Els Goetghebeur (WE), Christophe Ley (WE), Dries Benoit (EB)

AAP-leden: Daniel Peralta (WE), Karel Vermeulen (BW)

Studenten: Tanja Stratmann, Robby De Pauw, Jordy Bulckaen, Arne Beyltiens

Opleidingscommissie Plant Biotechnology

Voorzitter: Sofie Goormachtig

Ondervoorzitter: Lieven De Veylder

Secretaris: Annick Bleys (waarnemend ATP-lid)

Overige ZAP-leden: Tom Beeckman, Lieven De Veylder, Dirk Inzé, Dominique Van Der Straeten, Frank Van Breusegem, Klaas Vandepoele, Koen Vanhalst

AAP-leden: Steffen Vanneste, Hilde Nelissen

Waarnemend ATP-lid: Angelique Hoef

Studenten: Thi Kim Dung Pham, Alain Shumbusho, Edwin Doh Munang Titamoh, Elsie Ayamoh Enow

Opleidingscommissie Biosafety in Plant Biotechnology

Voorzitter: Sofie Goormachtig

Ondervoorzitter: Kathy Messens

Secretaris: Sylvie De Buck (AAP)

Overige ZAP-leden: Marc De Loose, Pieter Van Der Meer, Patrick Rüdelsheim

Overig AAP-lid: Marc Heijde

Studenten: N.N. (x3)

Opleidingscommissie Weather and Climate Modeling

Voorzitter: Piet Termonia

Ondervoorzitter: Herwig Dejonghe

Secretaris: Steven Caluwaerts (AAP)

Overige ZAP-leden: Philippe De Maeyer, Jan Ryckebusch, Dominique Fonteyn

Studenten: N.N. (x3)

Interuniversitaire opleidingscommissie Geology

Voorzitter:  Gert Jan Weltje (KULeuven)

Secretaris: Stephen Louwye

Overige ZAP-leden van UGent: Marc De Batist, David Van Rooij, Kristine Walraevens

Overige ZAP-leden van KULeuven: Jan Elsen, Robert Speijer, Olivier Namur 

AAP-leden: Pjotr Meyvisch (UGent), Nick Janssens (KULeuven)

Studenten: Maxim Steurbaut (UGent), Marlies Wermersche (UGent), N.N. (KU Leuven), N.N. (KU Leuven), N.N. (KU Leuven)

 

Contactpersoon voor UGent: Stephen Louwye

Contactpersoon voor KU Leuven: Gert Jan Weltje

Interuniversitaire opleidingscommissie Marine and Lacustrine Science and Management

Voorzitter: Nico Koedam (VUB)

Ondervoorzitters: Lieven Bervoets (UAntwerpen), Ann Vanreusel (UGent)

Secretaris: Karolien Van Puyvelde (BAP-lid, VUB)

Overige ZAP-leden UGent: David Van Rooij, Wim Vyverman, An Cliquet, Marleen De Troch

Overige ZAP-leden VUB: Ludwig Triest, Mark Kochzius, Marc Elkens

Overige ZAP-leden UAntwerpen: Patrick Meire, Stijn Temmerman, Gudrun De Boeck, Valentine Mubiana Kayawe

Waarnemend ATP-lid: Liesbeth Pinti

Studenten: Nathalie Van Caster (vervanger: Symine Henkens), Reagan Okoth (vervanger: Joseph Cretus), Devonne Goad (vervanger: Bernike Van Werven), Rey Harvey Suello (vervanger: Pierrot Van der Aa)

Alumni: Mariana Pinzonne, Robert Runya, Ángel Muñiz Piniella

 

Contactpersoon voor UGent: Ann Vanreusel

Interuniversitaire opleidingscommissie International Master of Science in Marine Biological Resources (IMBRSea)

Interuniversitaire opleidingscommissie:

Voorzitter: Tim Deprez

Secretaris: Marleen Roelofs, Elise Meerburg

Overige ZAP-leden: Lars Stemmann, Karim Erzini, Eva Garcia-Vazquez, Ian O'Connor, Carlo Cerrano, Dorothy Dankel, Ionan Marigómez, Olivier Gauthier, Christophe Mocquet

Studenten: Karolina Czechowska, Zara Guifarro, Samantha Stott, Thomas Riedinger, Ali Murat Elagoz

Opleidingscommissie Partim UGent:

Voorzitter: Marleen De Troch

Secretaris: Carl Van Colen (vervanger: Tim Deprez) (AAP)

Overige ZAP-leden: Ann Vanreusel, Olivier De Clerck

Student: Jasper Van Vlasselaer

Interuniversitaire opleidingscommissie Space Studies

Voorzitter: Christoffel Waelkens (KULeuven)

Secretaris: Bart Vandenbussche (KULeuven)

Overige ZAP-leden: Dirk Vandepitte (KULeuven), Jan Wouters (KULeuven), Patrick Van Oostveldt (UGent), Maarten Baes (UGent), Herwig Dejonghe (UGent)

Overig AAP-lid: N.N.

Studenten: N.N. (x3)

 

Contactpersoon voor UGent: Maarten Baes

Opleidingscommissie Hydrography B

Voorzitter: Philippe De Maeyer

Secretaris: Mathias Smidt (coördinator van de opleiding, HZS)

Overige leden van UGent: Alain Dewulf

Overige leden van HZS: Axel Annaert (HZS), Helga Van Noten (HZS), F. Claeys (industrie), L. Lievens (industrie), G. Moerkerke (industrie), A. Steffen (industrie)

 

Contactpersoon voor UGent: Philippe De Maeyer