Examencommissies

Opdracht

Er zijn twee soorten examencommissies: de examencommissie per deliberatiepakket en de examencommissie per opleiding.

  • De faculteitsraad legt de samenstelling van de examencommissies per deliberatiepakket vast, met dien verstande dat de betrokken verantwoordelijke lesgevers van de verplichte opleidingsonderdelen in elk geval deel uit maken van de examencommissies per deliberatiepakket. De faculteitsraad wijst voor elke examencommissie een voorzitter en een secretaris aan, die al dan niet behoren tot de examinatoren en die deel uitmaken van het actief ZAP.
  • De samenstelling van een examencommissie per opleiding wordt vastgelegd door de faculteitsraad. De faculteitsraad wijst voor elke examencommissie een voorzitter en een secretaris aan, die al dan niet behoren tot de examinatoren en die deel uitmaken van het actief ZAP.

Samenstelling

Examencommissies per deliberatiepakket

De examencommissies per deliberatiepakket worden samengesteld uit de voorzitter, de secretaris en alle verantwoordelijke lesgevers voor de betrokken student.

Prof. dr. Bertel De Groote wordt aangeduid als voorzitter van alle examencommissies per deliberatiepakket.

Prof. dr. Bruno Merlevede wordt aangeduid als secretaris van de examencommissies voor de deliberatiepakketten van:

  • 1ste jaar bachelor EW, TEW en HIR
  • 1ste jaar bachelor Handelswetenschappen
  • 2de jaar bachelor Economische wetenschappen
  • 2de jaar bachelor Toegepaste economische wetenschappen
  • 2de jaar bachelor Handelsingenieur
  • 2de jaar bachelor Handelswetenschappen
  • 3de jaar bachelor Economische wetenschappen
  • 3de jaar bachelor Handelswetenschappen
  • master Economics
  • master Handelswetenschappen
  • master in de Algemene Economie
  • master of Banking and Finance
  • schakelprogramma master Economics
  • schakelprogramma master Handelswetenschappen
  • voorbereidingsprogramma master Economics
  • voorbereidingsprogramma master Handelswetenschappen
  • voorbereidingsprogramma master Algemene Economie
  • voorbereidingsprogramma master of Banking and Finance

 

Prof. dr. Paul Gemmel wordt aangeduid als secretaris van de examencommissies voor de deliberatiepakketten van:

  • 1ste jaar bachelor Bestuurskunde en publiek management
  • 2de jaar bachelor Bestuurskunde en publiek management
  • 3de jaar bachelor Toegepaste economische wetenschappen
  • 3de jaar bachelor Handelsingenieur
  • 3de jaar bachelor Bestuurskunde en publiek management
  • master Business Economics
  • 1ste jaar master Business Engineering
  • 2de jaar master Business Engineering
  • master Bestuurskunde en publiek management
  • master in de Bedrijfseconomie
  • master in Data Science for Business
  • schakelprogramma master Business economics
  • schakelprogramma master Bestuurskunde en publiek management
  • voorbereidingsprogramma/preparatory course master Business economics
  • voorbereidingsprogramma/ preparatory course master Business engineering
  • voorbereidingsprogramma master Bestuurskunde en publiek management
  • voorbereidingsprogramma master Bedrijfseconomie
  • voorbereidingsprogramma master in Data Science for Business
  • postgraduaatsopleiding Cultuur- en kunstmanagement
  • postgraduaatsopleiding Social profit en publiek management

 

Examencommissies per opleiding

Voorgesteld wordt om, gelet op de beperkte bevoegdheid, de examencommissies per opleiding ook een beperkte samenstelling te geven, bestaande uit een aantal representatieve professoren van elke opleiding.

Prof. dr. Bertel De Groote wordt aangeduid als voorzitter van alle examencommissies per opleiding.

Prof. dr. Bruno Merlevede wordt aangeduid als secretaris van de “examencommissie per opleiding” voor de volgende opleidingen:

  • 1ste jaar bachelor EW, TEW en HIR
  • bacheloropleiding Economische wetenschappen
  • bacheloropleiding Handelswetenschappen
  • masteropleiding Economische wetenschappen
  • masteropleiding Handelswetenschappen
  • masteropleiding Algemene Economie
  • masteropleiding Banking and Finance
  • schakelprogramma master Economische wetenschappen en Economics
  • schakelprogramma master Handelswetenschappen
  • voorbereidingsprogramma master Economics
  • voorbereidingsprogramma master Handelswetenschappen
  • voorbereidingsprogramma master Algemene Economie
  • voorbereidingsprogramma master of Banking and Finance

 

Prof. dr. Paul Gemmel wordt aangeduid als secretaris van de “examencommissie per opleiding” voor de volgende opleidingen:

  • bacheloropleiding Toegepaste economische wetenschappen
  • bacheloropleiding Handelsingenieur
  • bacheloropleiding Bestuurskunde en publiek management
  • masteropleiding Business Economics
  • masteropleiding Business Engineering
  • masteropleiding Bestuurskunde en publiek management
  • masteropleiding Bedrijfseconomie
  • masteropleiding Data Science for Business
  • schakelprogramma master Business economics
  • schakelprogramma master Bestuurskunde en publiek management
  • voorbereidingsprogramma/preparatory course master Business Economics
  • voorbereidingsprogramma/preparatory course master Business Engineering
  • voorbereidingsprogramma master Bestuurskunde en publiek management
  • voorbereidingsprogramma master Bedrijfseconomie
  • voorbereidingsprogramma master in Data Science for Business
  • postgraduaatsopleiding Cultuur- en kunstmanagement
  • postgraduaatsopleiding Social profit en publiek management

 

Samenstelling van de “examencommissies per opleiding“:

 

1ste jaar bachelor EW, TEW en HIR

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Stijn Baert

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Mirjam Knockaert

 

Bacheloropleiding EW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Stijn Baert

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Freddy Heylen

 

Bacheloropleiding TEW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Heidi Vander Bauwhede

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Patrick Van Kenhove

prof. dr. Mirjam Knockaert

 

Bacheloropleiding HIR

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Mario Vanhoucke

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Broos Maenhout

prof. dr. Patrick De Baets

 

Bacheloropleiding HW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

Prof. dr. Philippe Carette

Prof. dr. Alex Vanderstraeten

Prof. dr. Jos Meir

Prof. dr. Elsy Verhofstadt

 

Bacheloropleiding BPM

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

Prof. dr. Adelien Decramer

Prof. dr. Luc Van Ootegem

Prof. dr. Carine Smolders

Prof. dr. Bram Verschuere

 

Masteropleiding EW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Gerdie Everaert

prof. dr. Dirk Van de Gaer

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Freddy Heylen

 

Masteropleiding Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Gerdie Everaert

prof. dr. Dirk Van de Gaer

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Freddy Heylen

 

Masteropleiding Business Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Ignace De Beelde

prof. dr. Tom Vanacker

prof. dr. Patrick Van Kenhove

prof. dr. Heidi Vander Bauwhede

 

Masteropleiding Business Engineering

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Mario Vanhoucke

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Dirk Van den Poel

prof. dr. Leentje Moortgat

prof. dr. Mia Loccufier

 

Masteropleiding HW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Koen Inghelbrecht

prof. dr. Amy Van Looy

prof. dr. Saskia Crucke

prof. dr. Iris Vermeir

 

Masteropleiding BPM

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Bram Verschuere

prof. dr. Marleen Easton

prof. dr. Stijn Goeminne

prof. dr. Lieselot Danneels

 

Masteropleiding in de Algemene Economie

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Brent Bleys

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Glenn Rayp

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Freddy Heylen

 

Masteropleiding in de Bedrijfseconomie

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Ignace De Beelde

prof. dr. Philippe Van Cauwenberghe

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Maggie Geuens

 

Masteropleiding Banking and Finance

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Michael Frömmel

prof. dr. Gerdie Everaert

prof. dr. Koen Inghelbrecht

 

Masteropleiding Data Science for Business

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Dirk Van den Poel

prof. dr. Maggie Geuens

prof. dr. Dries Benoit

prof. dr. Matthias Bogaert

 

Schakelprogramma master Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Freddy Heylen

prof. dr. Gerdie Everaert

 

Schakelprogramma master Business Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Patrick Van Kenhove

prof. dr. ir. Sophie Manigart

 

Schakelprogramma master HW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Koen Inghelbrecht

prof. dr. Amy Van Looy

prof. dr. Saskia Crucke

prof. dr. Iris Vermeir

 

Schakelprogramma master BPM

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Bram Verschuere

prof. dr. Marleen Easton

prof. dr. Stijn Goeminne

prof. dr. Lieselot Danneels

 

Voorbereidingsprogramma Master Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Gert Peersman

prof. dr. Freddy Heylen

prof. dr. Gerdie Everaert

 

Voorbereidingsprogramma/preparatory course master Business Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Patrick Van Kenhove

prof. dr. ir. Sophie Manigart

prof. dr. Heidi Vander Bauwhede

 

Voorbereidingsprogramma/preparatory course master Business Engineering

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Dirk Van den Poel

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Broos Maenhout

prof. dr. Patrick De Baets

 

Preparatory course master Business Economics

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Patrick Van Kenhove

prof. dr. ir. Sophie Manigart

prof. dr. Heidi Vander Bauwhede

 

Preparatory course master Business Engineering

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Dirk Van den Poel

prof. dr. Geert Poels

prof. dr. Broos Maenhout

prof. dr. Gerdie Everaert

 

Voorbereidingsprogramma master HW

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Koen Inghelbrecht

prof. dr. Amy Van Looy

prof. dr. Saskia Crucke

prof. dr. Iris Vermeir

 

Voorbereidingsprogramma master BPM

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Bram Verschuere

prof. dr. Marleen Easton

prof. dr. Stijn Goeminne

prof. dr. Lieselot Danneels

 

Voorbereidingsprogramma master algemene economie

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Brent Bleys

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Freddy Heylen

 

Voorbereidingsprogramma master bedrijfseconomie

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Brent Bleys

prof. dr. Mirjam Knockaert

prof. dr. Heidi Vander Bauwhede

prof. dr. Annelies Roggeman

 

Voorbereidingsprogramma master in Banking and Finance

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Bruno Merlevede (secretaris)

prof. dr. Rudi Vander Vennet

prof. dr. Michael Frömmel

prof. dr. Gerdie Everaert

prof. dr. Koen Inghelbrecht

 

Voorbereidingsprogramma master in Data Science for Business

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Dirk Van den Poel

prof. dr. Maggie Geuens

prof. dr. Dries Benoit

prof. dr. Matthias Bogaert

 

Postgraduaatsopleiding Cultuur- en kunstmanagement

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Alex Vanderstraeten

prof. dr. Stijn Goeminne

prof. dr. Amy Van Looy

 

Postgraduaatsopleiding Social profit en publiek management

prof. dr. Bertel De Groote (voorzitter)

prof. dr. Paul Gemmel (secretaris)

prof. dr. Alex Vanderstraeten

prof. dr. Sebastian Desmidt

prof. dr. Adelien Decramer

 

Conform art. 68 en art. 72 van het onderwijs- en examenreglement zijn voorzitter en secretaris stemgerechtigd, ook ten aanzien van die studenten die zij niet ondervraagd hebben

 

Beroepscommissie voor het curriculum

  • de decaan, prof. dr. Patrick Van Kenhove als voorzitter
  • prof. dr. Iris Vermeir
  • prof. dr. Geert Poels