Contactgegevens

Afdeling Huisvesting
Home Vermeylen
Stalhof 6
9000 Gent
09 264 71 00
Huisvesting@UGent.be

Francis ASCOOP 09 264 71 08
Sofie BRAECKMAN Sofie.Braeckman@UGent.be 09 264 71 00
Martine DALSCHAERT Martine.Dalschaert@UGent.be 09 264 71 00
Nathalie GEERAERTS Nathalie.Geeraerts@UGent.be 09 264 71 09
Christine HENRY Christine.Henry@UGent.be 09 264 71 00
Kris LAUWEREYS Kris.Lauwereys@UGent.be 09 264 71 04
Dirk MATHYS Dirk.Mathys@UGent.be 09 264 81 71
Radia SAOUTI 09 264 71 14
Dimitri VANBELLE 09 264 71 00
Luc VAN DEN BERGHE Luc.Vandenberghe@UGent.be 09 264 71 13
Myriam VAN DEN BRANDEN Myriam.VandenBranden@UGent.be 09 264 71 12


Openingsuren

Administratie
Maandag tot en met vrijdag: 08:00 tot 12:00 & 13:00 tot 16:30

Onthaal
Maandag tot en met vrijdag: 08:00 tot 12:00 & 13:00 tot 20:00

Opgelet! In februari, juli, augustus en september is het onthaal ook open op zaterdag en zondag, telkens van 10:00 tot 20:00.