Dienstverlening in de faculteit

 

Petra Andries

    • voorzitter commissie Bibliotheek
    • Lid commissie Informatica

Mieke Audenaert

    • Lid commissie Bibliotheek

Dries Benoit

  • Plaatsvervangend lid Alfawerkgroep
  • Lid commissie Wetenschappelijk Onderzoek
  • Lid Opleidingscommissie TEW-Handelsingenieur
  • Secretaris Opleidingscommissie Master of Science in Marketing Analysis

Matthias Bogaert

  • Lid Opleidingscommissie Master of Science in Marketing Analysis

Dirk Buyens

  • Lid Functie-evaluatiecommissie

Karlien Coppens

  • Lid commissie Kwaliteitszorg Onderwijs

Saskia Crucke

  • Lid commissie Veiligheid en Duurzaamheid
  • Lid Opleidingscommissie Handelswetenschappen

Adelien Decramer

    • Lid alfa-werkgroep / Onderzoeksraad
    • Lid commissie Wetenschappelijk Onderzoek
    • Lid commissie Communicatie
    • Lid examencommissie

Ann De Smaele

    • Lid commissie Welzijn op het werk

 

Sebastian Desmidt

  • Lid commissie Nevenactiviteiten
  • Secretaris Opleidingscommissie Handelswetenschappen
  • Lid Opleidingscommissie Master in Bedrijfseconomie
  • Lid examencommissie

Yves Fassin

  • Lid Ethische commissie

Maggie Geuens

  • Vicedecaan commissie Wetenschappelijk Onderzoek
  • Lid commissie Strategie en organisatie
  • waarnemend lid commissie Internationalisering
  • Lid commissie ZAP-evaluatie
  • Lid Beoordelingscommissie Gastprofessoren
  • Secretaris Opleidingscommissie Master in Bedrijfseconomie
  • Lid examencommissie

Paul Gemmel

  • Lid commissie Strategie en organisatie 
  • Secretaris examencommissies

Bieke Henkens

  • Lid commissie Kwaliteitszorg Onderwijs

Mirjam Knockaert

  • Lid commissie Wetenschappelijk Onderzoek
  • Lid Opleidingscommissie TEW
  • Lid examencommissie

Khalid Mehmood

  • Lid commissie Internationalisering

Kenn Meyfroodt

  • Lid Opleidingscommissie Handelswetenschappen
  • Lid commissie Wetenschappelijk onderzoek
  • Lid commissie Bibliotheek

Khalid Mehmood

  • Lid commissie Diversiteit

Maikel Pellens

  • Lid commissie Diversiteit

Karin Rigole

  • Lid werkgroep Duurzaamheid

Lisa Schetgen

  • Lid Opleidingscommissie Master of Science in Marketing Analysis

Eveline Schollaert

  • Lid commissie Welzijn op het werk

Hendrik Slabbinck

  • Lid Opleidingscommissie Handelswetenschappen

Jarno Stappers

  • Plaatsvervangend lid Wetenschappelijk onderzoek

Sara Stockman

    • Lid commissie Communicatie
    • Lid Doctoral School Raad

Jolien Stremersch

    • Lid commissie Welzijn op het werk
    • Lid commissie Bibliotheek

Nathalie Van Damme

    • Lid werkgroep Duurzaamheid

Jolien Vandenbroele

  • Lid Opleidingscommissie Master in Bedrijfseconomie

Dirk Van Den Poel

  • Lid ICT gebruikerscommissieLid commissie Internationalisering
  • >Voorzitter commissie Informatica
  • Lid Opleidingscommissie Handelsingenieur
  • Voorzitter Opleidingscommissie Master of Science in Marketing Analysis
  • Lid commissie Kwaliteitszorg Onderwijs
  • Lid examencommissie

Alex Vanderstraeten

  • Lid werkgroep Duurzaamheid
  • Lid commissie Welzijn op het werk
  • Lid examencommissie

Greet Van Hoye

    • Voorzitter commissie Welzijn op het werk

Patrick Van Kenhove

  • Decaan
  • Voorzitter commissie Strategie en organisatie
  • lid commissie Wetenschappelijk Onderzoek
  • Voorzitter commissie Communicatie
  • Voorzitter commissie Nevenactiviteiten
  • Voorzitter commissie AAP-mandaten
  • Voorzitter commissie ZAP-evaluaties
  • Voorzitter Beoordelingscommissie Gastprofessoren
  • Lid Functie-evaluatiecommissie
  • Lid interne onderwijscommissie
  • voorzitter commissie Facultaire verenigingen
  • Lid Doctoral School Raad
  • Lid commissie Kwaliteitszorg Onderwijs
  • Lid examencommissie

Anneleen Van Kerckhove

  • Lid Opleidingscommissie TEW
  • Lid examencommissie

Evy Van Lancker

  • Lid Opleidingscommissie Handelsingenieur

Nicole Van Riet

  • Lid werkgroep Duurzaamheid

Katrien Verleye

  • Lid Opleidingscommissie Master in Bedrijfseconomie

Jacob Vermeire

  • Waarnemend Lid commissie Internationalisering

 

Iris Vermeir

  • Lid commissie Wetenschappelijk Onderzoek
  • Lid examencommissie

 

Johan Verrue

  • Lid examencommissie

 

Geert De Pauw

    • Website vakgroep EB25
    • Website vakgroep EB23