Opleidingscommissies
Er zijn zeven opleidingscommissies: voor de bacheloropleiding, de master FZ, de master GO, de master Pharmaceutical Engineering, de ManaMa in de Klinische biologie, de ManaMa in de Industriële farmacie en de ManaMa in de Ziekenhuisfarmacie. Ze zijn als volgt samengesteld.
Opleidingscommissie bachelor
ZAP
Filip De Vos (VZ)
Sarah De Saeger
Philippe Smet
Katrien Remaut
Chris Vervaet
Lies Lahousse
Christoph Stove
Extern lid
Liesbet Cosyn
AAP
Pieter-Jan De Sutter
Orphélie Lootens
Studenten
Eline Cosyn (3de bachelor)
Astrid Ooghe (1ste Master)
Yassine Claes (1ste bachelor)
Mansour Sow (1ste bachelor)
Student (bij voorkeur 2de of 3de bachelor)
Waarnemers: Jan Van Bocxlaer, Koen Boussery, Marthe De Boevre (voorzitter FCI); Lien Van den heede
Ondersteunend: Manon Uijttewaal (secretaris), Els Vansteenkiste en Karen Saerens
Opleidingscommissie master FZ
ZAP
Koen Boussery (VZ)
Sarah De Saeger
Peter Pype
Leen De Bolle
Valerie Vanhoorne
Extern lid
Alain Bourda
AAP
Leen Claes vertegenwoordiger van AAP en ATP
Sophie Scheire
Studenten
NN
Jana Stockman (1ste master)
Helena Cardon (1ste master)
Lore Lenssens (1ste master)
Waarnemers
Jan Van Bocxlaer
Marthe De Boevre (voorzitter FCI)
Ondersteunend: Manon Uijttewaal (secretaris) en Els Vansteenkiste
Opleidingscommissie master GO
ZAP
Chris Vervaet (VZ)
Sarah De Saeger
Thomas De Beer
Koen Raemdonck
Dieter Deforce
An Vermeulen
Extern lid
Matthias D’Hondt
AAP/WP
Seppe Ghijs
Kevin Vandenbroucke
Studenten
Ine Maenhout (2de master)
Laurens Derie (2de master)
Astrid Ooghe (1ste master)
Kaat Renee Deforce (1ste master)
Waarnemer: Jan Van Bocxlaer en Marthe De Boevre (voorzitter FCI)
Ondersteunend: Manon Uijttewaal (secretaris) en Els Vansteenkiste
Opleidingscommissie Master of Science in Pharmaceutical Engineering
Thomas De Beer (FFW - voorzitter)
Ingmar Nopens (FBW)
Paul Van Liedekerke (FBW)
Jo Dewulf (FBW)
Ashish Kumar (FFW)
Chris Vervaet (FFW)
Laurens Leys (FFW)
David Fernandes del Pozo (FBW, secretaris)
Thijs van Arnhem (student)
Eunji Jang (student, komt van GUGC South-Korea)
Rhandy Delefortrie (2de master)
Jan Van Bocxlaer (decaan FFW)
Sarah De Saeger (onderwijsdirecteur FFW)
Marthe De Boevre responsible internationalization (FFW)
Els Vansteenkiste (FFW)
Manon Uijttewaal (FFW)
Annelies Cornelis (waarnemer internationalisering)
Opleidingscommissie ManaMa in de klinische biologie
ZAP
Stijn Lambrecht (VZ)
Jan Van Bocxlaer
Véronique Stove
Jerina Boelens
Extern lid
Timothy Gys
An Boel
Studenten
Sigrid Deprez
Nathan Debunne
Waarnemer: Sarah De Saeger
Ondersteunend: Els Vansteenkiste (secretaris)
Opleidingscommissie ManaMa in de Industriële farmacie
ZAP
Thomas De Beer (Voorzitter, Opleidingscoördinator UGent)
Bart De Spiegeleer (UGent)
Yvan Vander Heyden (Opleidingscoördinator VUB)
Ann Van Eeckhaut (VUB)
Guy Van den Mooter (Opleidingscoördinator KU Leuven)
Ann Van Schepdael (KU Leuven)
Filip Kiekens (Opleidingscoördinator UA)
Studenten
VUB: Enes Zekic
KULeuven: Quinten Speleers
UAntwerpen: Julie Huybrechts
UGent: Osman Satilmis en Juliette Van Merris
Ondersteunend: Els Vansteenkiste (secretaris) en Manon Uijttewaal
Opleidingscommissie ManaMa in de ziekenhuisfarmacie
ZAP
Guy Bormans (voorzitter, interuniversitair coördinator KU Leuven)
Chris Vervaet (secretaris, coördinator UGent)
Ingrid De Meester (coördinator UA)
Stephane Steurbaut (coördinator VUB)
Claudine Ligneel (hoofdapotheker VUB)
Annemie Somers (adjunct-hoofdapotheker, UGent)
NN (hoofdapotheker UA)
Thomas De Rijdt (hoofdapotheker KU Leuven)
Studenten
6 studenten
twee studenten uit startjaar 21-22: Laura Van Trier (KULeuven) en Yosta De Houwer (UGent)
twee studenten uit startjaar 22-23: Joke Walgraeve (VUB) en Eva Cnops (UA)
twee studenten uit startjaar 23-24: NN
Ondersteunend: Bettie Roels (KU Leuven)
Opleidingscommissie SDISCO
Teachers
Serge Van Calenbergh (VZ)
Bart De Spiegeleer (secretaris)
Evelien Wynendaele
Students
Marko Ivesa
Andrea Boskovic
AAP
Hannah Hirmz
Verslagen:
De verslagen van de opleidingscommissies vanaf AJ 2014-15 kunt u raadplegen via Sharepoint.