Facultaire Studentenadministratie

De studentenadministratie is opgedeeld in de studentenadministratie op centraal niveau (Afdeling Studentenadministratie en Studieprogramma's in het Ufo-gebouw) en de studentenadministraties op facultair niveau.

Ga langs bij je facultaire studentenadministratie voor

  • Curriculum
  • Aanvraag voor inschrijving doctoraat(sverdediging), wijziging doctoraat
  • Deliberatie
  • Puntenlijst
  • Creditbewijs
  • Diploma(supplement)
  • Examenrooster
  • Deelname aan examens
  • Meedelen ziekte of overmacht
  • Stand leerkrediet
Web
http://www.flw.ugent.be/fsa

E-mail


Adres
Blandijnberg 2, bureau 05.03.100.040, 9000 Gent

Pedel-FSA
Heidi Geers, , 09 264 39 46

Medewerkers

Taal- en Letterkunde, Oosterse Talen en Culturen, Afrikaanse Talen en Culturen, Ma Historische taal- en letterkunde, Manama American Studies, Manama Advanced Studies in Linguistics, Manama Literary Studies:

Marjon Cole, marjon.cole@ugent.be, 09 264 98 97
Blandijnberg 2, bureau 05.03.100.040

Toegepaste Taalkunde, Ma Vertalen, Ma Tolken, Ma Meertalige Communicatie, Oost-Europese Talen en Culturen, Moraalwetenschappen, Wijsbegeerte, Manama Meertalige Bedrijfscommunicatie, PG Conferentietolken, PG Complementaire internationale studies Toegepaste Taalkunde, PG Dutch and Translation, PG Certificate Computer-Assisted Language Mediation:

Nadine De Neve, nadine.deneve@ugent.be, 09 331 19 43
Linda Vanderhaegen, linda.vanderhaegen@ugent.be, 09 331 19 42
Groot-Brittanniëlaan 45 bureau 0.12

Geschiedenis, Kunstwetenschappen, Archeologie, Ma Gender en Diversiteit, Manama Archivistiek, PG Tentoonstelling en beheer van actuele kunst, PG Curatorial Studies:

Inge Geernaert, inge.geernaert@ugent.be, 09 264 39 37
Isabelle Jacob, isabelle.jacob@ugent.be, 09 264 39 76
Blandijnberg 2 bureau 05.03.100.040
Web
http://www.ugent.be/re/nl/voor-studenten/fdo/fsa

E-mail
fsa.rechten@ugent.be

Adres
Voldersstraat 3, gelijkvloers, lokaal 100.013, 9000 Gent

Pedel-FSA
Mieke Mestdagh, mieke.mestdagh@ugent.be, 09 264 97 18

Medewerkers
Goele Stevens, goele.stevens@ugent.be, 09 264 67 78
Evi Nemeth, evi.nemeth@ugent.be, 09 264 67 64
Adres
Campus Sterre, S2, Krijgslaan 281, B-9000 Gent 3de verdiep

Pedel-FSA
Joeri Delamane, joeri.delamane@ugent.be, 09 264 50 50
Medewerker
Iona Tielemans,
Web
https://www.ugent.be/ge/nl/voor-studenten/fsa

E-mail
fsa.ge@ugent.be

Adres
De Pintelaan 185, Campus UZ, ingang 42, 3K3, 9000 Gent

Medewerkers
Greetje Martens, 09 332 39 18
Nele Anseeuw, 09 332 01 09

Info i.v.m. doctoraat(sopleiding):
Lynn De Poorter , 09 332 41 94
Web
https://www.ugent.be/ea

Medewerkers

Opleiding burgerlijk ingenieur en burgerlijk ingenieur-architect Campus Plateaustraat:

Charlotte Louwagie, Veerle Joliet, Katrien Mortier
Jozef Plateaustraat 22, 9000 Gent
fsaplateau.ea@ugent.be, 09 264 41 62

Opleiding industrieel ingenieur Campus Schoonmeersen:

Ingrid De Rycke, Katrien Devynck, Thierry Bonne, Ann Galle
Valentin Vaerwyckweg 1, 9000 Gent
fsaschoonmeersen.ea@ugent.be, 09 243 25 05

Opleiding industrieel ingenieur Campus Kortrijk:

Carine Vertriest
Graaf Karel de Goedelaan 5, 8500 Kortrijk
fsa.kortrijk@ugent.be, 056 24 12 53

 

Info i.v.m. doctoraat(sopleiding):
Muriel Vervaeke, Valerie Bastien
Jozef Plateaustraat 22, 9000 Gent

09 264 37 13
09 264 37 17

Web
https://www.ugent.be/eb/nl/student/fsa

E-mail
fsa.eb@ugent.be


Adres
Tweekerkenstraat 2, 3e verdieping, lokaal 130.011, 9000 Gent

Medewerkers
lokaal T.130.012, 09 264 79 27
saskia.bovijn@ugent.be, 09 264 34 69
jimmy.florkin@ugent.be
, 09 264 33 89
nadine.neyt@ugent.be
, 09 264 34 31
evelien.roegiers@ugent.be
, 09 264 35 54
, 09 264 34 69

Curriculummanager
lokaal T.130.013
annelies.roegiers@ugent.be, 09 264 33 83
Web
https://www.ugent.be/di/nl/voor-studenten/fsa

E-mail
fdo.di@ugent.be

Adres
Salisburylaan 133, 9820 Merelbeke

Medewerkers
Liesbeth Dooms
Tinneke De Wilde
09 264 75 02
Web
http://www.fdopp.ugent.be

E-mail
fdo.pp@ugent.be

Adres
Henri Dunantlaan 2, 9000 Gent (na het binnenkomen, de eerste dubbele deur aan de linkerzijde)

09 264 62 66

Open
ma, wo, vr: 8u15 - 13u15
di, do: 12u45 - 17u45

Medewerkers
Bart Vandecasteele
Helena De Ruyter
Hilde De Vos
Anita Frix
Anneleen Jachowicz
Marisa Montero-Perez
Anja De Bruyne
Leen Ide
Web
http://www.ugent.be/bw/nl/faculteit/facultaire-diensten/fdo/studentenadministratie

E-mail
fsa.fbw@ugent.be 09 264 59 02 of 09 264 60 81

Adres
Coupure Links 653, lokaal A1.101, 9000 Gent

Open
ma, di, wo, vr van 8u30 - 12u en van 13u30 - 17u
Gesloten op donderdag

Pedel-FSA
Lien Bertrem, lien.bertrem@ugent.be

Medewerkers
Hilde Ghellynck, hilde.ghellynck@ugent.be
Sofie Kindt, sofie.kindt@ugent.be
Nadine Casier, nadine.casier@ugent.be

Opleiding industrieel ingenieur Campus Schoonmeersen:
Marijke Van Depitte, marijke.vandepitte@ugent.be, 09 243 24 80

Opleiding industrieel ingenieur Campus Kortrijk:
fsa.kortrijk@ugent.be, 056 24 12 53
Web
https://www.ugent.be/fw

E-mail
fsafw@ugent.be

Adres
Ottergemsesteenweg 460, 9000 Gent

Pedel-FSA
Tamara Nachtegael, tamara.nachtegael@ugent.be, 09 264 80 32

Medewerker
Rita Jacobs, rita.jacobs@ugent.be, 09 264 80 02
Web
https://www.ugent.be/ps/nl/voor-studenten/administratie

E-mail
fsa.psw@ugent.be

Adres
Universiteitstraat 8 (ingang blauwe poort, gelijkvloers, onmiddellijk rechts), 9000 Gent

Medewerkers
Kris De Pue, kris.depue@ugent.be, 09 264 97 71
Torsten Dhondt, torsten.dhondt@ugent.be, 09 264 84 91
Marissa Van Laecke, 09 264 67 85