Facultaire Studentenadministratie

This information in English

De studentenadministratie is opgedeeld in de studentenadministratie op centraal niveau (Afdeling Studentenadministratie en Studieprogramma's in het Ufo-gebouw) en de studentenadministraties op facultair niveau.

Ga langs bij je facultaire studentenadministratie voor

  • Curriculum
  • Aanvraag voor inschrijving doctoraat(sverdediging), wijziging doctoraat
  • Deliberatie
  • Creditbewijs
  • Examenrooster
  • Deelname aan examens
  • Meedelen ziekte of overmacht
  • Vragen over diplomasupplement
Web
http://www.flw.ugent.be/fsa

E-mail


Adres
Blandijnberg 2, 9000 Gent, lokaal 100.049 (gelijkvloers)

Pedel-FSA
Heidi Geers, , 09 264 39 46
lokaal 100.048A (gelijkvloers)

Medewerkers

Taal- en Letterkunde, Oosterse Talen en Culturen, Afrikaanse Talen en Culturen, Historische taal- en letterkunde, Vergelijkende moderne letterkunde, Manama Advanced Studies in Linguistics, Manama Literary Studies:

Marjon Cole, marjon.cole@ugent.be, 09 264 98 97
Blandijnberg 2, lokaal 100.049 (gelijkvloers)

Toegepaste Taalkunde, Ma Vertalen, Ma Tolken, Ma Meertalige Communicatie, Manama Meertalige Bedrijfscommunicatie, PG Conferentietolken, PG Complementaire internationale studies Toegepaste Taalkunde, PG Dutch and Translation, PG Certificate Computer-Assisted Language Mediation:

Nadine De Neve, nadine.deneve@ugent.be, 09 331 19 43
Groot-Brittanniëlaan 45 lokaal B0.16

Geschiedenis, Kunstwetenschappen, Archeologie, Ma Gender en Diversiteit, Manama Archivistiek, PG Tentoonstelling en beheer van actuele kunst, PG Curatorial Studies:
Inge Geernaert, inge.geernaert@ugent.be, 09 264 39 37, lokaal 100.049 (gelijkvloers)

 

Doctoraten, Moraalwetenschappen, Wijsbegeerte, Oost-Europese Talen en Culturen:
Arne Smet, , 09 264 39 76, lokaal 100.049 (gelijkvloers)
Web
http://www.ugent.be/re/nl/voor-studenten/fdo/fsa

E-mail
fsa.rechten@ugent.be

Adres
Voldersstraat 3, gelijkvloers, lokaal 100.033, 9000 Gent

Pedel-FSA
Mieke Mestdagh, mieke.mestdagh@ugent.be, 09 264 97 18

Medewerkers
Goele Stevens, goele.stevens@ugent.be, 09 264 67 78
Evi Nemeth, evi.nemeth@ugent.be, 09 264 67 64
Adres
Campus Sterre, S2, Krijgslaan 281, 9000 Gent 3de verdiep

Pedel-FSA
Joeri Delamane, joeri.delamane@ugent.be, 09 264 50 50
Medewerker
Iona Tielemans, , 09 264 50 44
Web
https://www.ugent.be/ge/nl/voor-studenten/fsa

E-mail
fsa.ge@ugent.be

Adres
Campus UZ Gent, Corneel Heymanslaan 10 - ingang 42 (3K3), B-9000 Gent

Medewerkers
Greetje Martens, 09 332 39 18
Nele Anseeuw, 09 332 01 09

Info i.v.m. doctoraat(sopleiding):
Ine Scherlippens , 09 332 41 94
Pedel FSA
Ingrid De Rycke
Medewerkers
Opleiding burgerlijk ingenieur, burgerlijk ingenieur-architect, industrieel ingenieur (Gent):
Thierry Bonne, Katrien Devynck, Ann Galle, Veerle Joliet, Katrien Mortier
Jozef Plateaustraat 22, 9000 Gent
09 264 41 40

Opleiding industrieel ingenieur Campus Kortrijk:
Carine Vertriest
Graaf Karel de Goedelaan 5, 8500 Kortrijk
fsa.kortrijk@ugent.be, 056 24 12 53

 

Info i.v.m. doctoraat(sopleiding):
Muriel Vervaeke, 09 264 37 13
Valerie Bastien, 09 264 37 17
Jozef Plateaustraat 22, 9000 Gent



Web
https://www.ugent.be/di/nl/voor-studenten/fsa

E-mail
fdo.di@ugent.be

Adres
Salisburylaan 133, 9820 Merelbeke

Medewerkers
Liesbeth Dooms 
09 264 75 02
Web
http://www.ugent.be/bw/nl/faculteit/facultaire-diensten/fdo/studentenadministratie

E-mail
fsa.fbw@ugent.be 09 264 59 02 of 09 264 60 81

Adres
Coupure Links 653, lokaal A1.101, 9000 Gent

Open
ma, di, wo, vr van 9u - 12u en van 13u30 - 16u30
Gesloten op donderdag

Pedel-FSA
Lien Bertrem, lien.bertrem@ugent.be

Medewerkers
Hilde Ghellynck, hilde.ghellynck@ugent.be
Sofie Kindt, sofie.kindt@ugent.be

Opleiding industrieel ingenieur Campus Schoonmeersen:
Marijke Van Depitte, marijke.vandepitte@ugent.be, 09 243 24 80
Lokaal C4.004 (4e verdieping, gebouw C)
9u - 12u en 13u30 - 17u30 (woensdag gesloten)
Opleiding industrieel ingenieur Campus Kortrijk:
Carine Vertriest, fsa.kortrijk@ugent.be, 056 24 12 53
Lokaal A012 (gelijkvloers gebouw A)
9u - 12u30 en 13u30 - 17u (vrijdag gesloten)
Web
https://www.ugent.be/fw

E-mail


Adres
Ottergemsesteenweg 460, 9000 Gent

Pedel-FSA
Tamara Nachtegael, tamara.nachtegael@ugent.be, 09 264 80 32

Medewerker
Rita Jacobs, rita.jacobs@ugent.be, 09 264 80 02
Web
https://www.ugent.be/ps/nl/voor-studenten/administratie

E-mail
fsa.psw@ugent.be

Adres
Universiteitstraat 8 (ingang blauwe poort, gelijkvloers, onmiddellijk rechts), 9000 Gent

Medewerkers
Kris De Pue, kris.depue@ugent.be, 09 264 97 71
Torsten Dhondt, torsten.dhondt@ugent.be, 09 264 84 91
Marissa Van Laecke, 09 264 67 85

This information in English