Faculteitsraad

Data vergaderingen 2019-2020

donderdag 26 september 2019
woensdag 23 oktober 2019
donderdag 14 november 2019
donderdag 12 december 2019
donderdag 16 januari 2020
donderdag 20 februari 2020
donderdag 19 maart 2020
donderdag 23 april 2020
woensdag 20 mei 2020
woensdag 17 juni 2020
donderdag 27 augustus 2020
woensdag 23 september 2020 (acjr 2020-2021)

Alle vergaderingen starten om 13u45 (tenzij anders vermeld) en vinden plaats in de Faculteitsraadzaal (Tech Lane Ghent Science Park - Campus Ardoyen, Technologiepark Zwijnaarde 60, 9052 Zwijnaarde). De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.

Huishoudelijk reglement (FR 14/11/2019)

Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen (inloggen vereist - enkel personeelsleden FEA)
Notulen (inloggen vereist - enkel personeelsleden en studenten FEA)

2019-2020 / Notulen 2019-2020

2018-2019 / Notulen 2018-2019

2017-2018 / Notulen 2017-2018

2016-2017 / Notulen 2016-2017

2015-2016 / Notulen 2015-2016

2014-2015 / Notulen 2014-2015

2013-2014 / Notulen 2013-2014

2012-2013 / Notulen 2012-2013

2011-2012 / Notulen 2011-2012

2010-2011 / Notulen 2010-2011

2009-2010 / Notulen 2009-2010

2008-2009 / Notulen 2008-2009

Samenstelling

Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden

voorzitter: Patrick De Baets (decaan)

El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Arnold Janssens, Paul Kiekens, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens

Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden

Roel Baets, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Denis Constales, Joni Dambre, Hans De Backer, Nele De Belie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Wouter De Corte, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Guy De Tré, Filip De Turck, Michiel Dehaene, Greet Deruyter, Dieter Fiems, Geraldine Heynderickx, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Bart Merci, Veerle Ongenae, Mario Pickavet, Aleksandra Pizurica, Marie-Françoise Reyniers, Hendrik Rogier, Marijke Steeman, Heidi Steendam, Chris Stevens, Dirk Stroobandt, Kevin Van Geem, Sofie Van Hoecke, Lieva Van Langenhove, Veronique Van Speybroeck, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Sarah Verhulst, Patricia Verleysen, Steven Verstockt, Sabine Wittevrongel

OAP-leden

Amélie Chevalier, Annelies Coene, Bart Coppens, Femke De Backere, Jeroen Lauwaert, Sven Rogge, Casper Van Gheluwe, Tim Van Mullem

ATP-leden

Marijke De Keyser, Peter Guns, Johanna Louwagie, Veerle Van Beversluys, Roger Van Hecke

Leden studenten

Pieter-Jan Boeykens, Ben Bogaert, Reinier Broucke, Pieter Haegeman, Ruben Janssens, Benny Reubens, Selènè Spruytte, Robin Tassenoy, Louise Toye, Bram Van de Walle, Alexander Vande Ghinste, Hannes Vercauteren, Laura Verghote, Sofie Verschraegen, Emma Verschueren, Wout Vierbergen

Raadgevende leden

Magd Abdel Wahab, Peter Bienstman, Luuk Boelens, Wim Bogaerts, Hendrik De Bie, Tijl De Bie, Emiel De Kooning, Herbert De Smet, Piet Demeester, Jan Desmet, Tom Dhaene, Lieven Eeckhout, Leo Kestens, Johan Lagae, Ignace Lemahieu, Marc Moeneclaey, Kristiaan Neyts, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Günther Roelkens, Mark Saeys, Patrick Segers,  Marián Slodicka, Joris Thybaut, Pieter Uyttenhove, Rik Van de Walle, Alex Van den Bossche, Wim Van Paepegem, Dries Van Thourhout, Peter Veelaert, Pascal Verdonck, Bart Verschaffel
Kristel Crombé (voorzitter OCFUSION-DC), Dirk De Meester (voorzitter OCingwA), Dirk De Meyer (voorzitter Bibliotheekraad), Bjorn De Sutter (voorzitter Computercommissie), Dagmar D'hooge (voorzitter OZAP), Eric Laermans (voorzitter OCingwC), Mia Loccufier (voorzitter Facultaire Toetscommissie), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), Kurt Stockman (covoorzitter OCindwBa), Toon Van Alboom (ombudspersoon industriële wetenschappen Gent), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP), Jo Verhaevert (covoorzitter OCindwBa en OCindwEI)
Jeroen Ongenae, Filip Van Boxstael, Tim Raeymaekers, Marilyn Van den Bossche

Ambtshalve leden

Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove