Faculteitsraad
Data vergaderingen 2023-2024 en 2024-2025
woensdag 27 september 2023 (multimediazaal, S9, Campus Sterre, Krijgslaan 281, 9000 Gent)
donderdag 19 oktober 2023 (MS Teams)
woensdag 15 november 2023 (multimediazaal S9, Campus Sterre, Krijgslaan 281, 9000 Gent)
woensdag 13 december 2023 (lokaal 2.3, Campus Ardoyen, gebouw Metallurgie, Technologiepark-Zwijnaarde 46, 9052 Zwijnaarde)
donderdag 18 januari 2024 (MS Teams)
donderdag 22 februari 2024 (MS Teams)
woensdag 20 maart 2024 (multimediazaal S9, Campus Sterre, Krijgslaan 281, 9000 Gent)
woensdag 17 april 2024 (multimediazaal S9, Campus Sterre, Krijgslaan 281, 9000 Gent)
donderdag 23 mei 2024 (lokaal 2.3, Campus Ardoyen, gebouw Metallurgie, Technologiepark-Zwijnaarde 46, 9052 Zwijnaarde)
woensdag 19 juni 2024 (lokaal 2.3, Campus Ardoyen, gebouw Metallurgie, Technologiepark-Zwijnaarde 46, 9052 Zwijnaarde)
woensdag 28 augustus 2024 (lokaal 2.3, Campus Ardoyen, gebouw Metallurgie, Technologiepark-Zwijnaarde 46, 9052 Zwijnaarde)
woensdag 25 september 2024 (lokaal 2.3, Campus Ardoyen, gebouw Metallurgie, Technologiepark-Zwijnaarde 46, 9052 Zwijnaarde)
donderdag 17 oktober 2024
donderdag 7 november 2024
woensdag 18 december 2024
donderdag 16 januari 2025
woensdag 12 februari 2025
donderdag 13 maart 2025
woensdag 23 april 2025
donderdag 15 mei 2025
woensdag 18 juni 2025
woensdag 27 augustus 2025
woensdag 24 september 2025 (acjr 2025-2026)
Alle vergaderingen starten om 13u45.
De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.
Huishoudelijk reglement (FR 19/10/2022)
Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen
Werkdocumenten en voorbereidingen zijn door de leden van de faculteitsraaad te raadplegen via Sharepoint.
De verslagen (sinds oktober 2012) kunnen geraadpleegd worden via documentenbeheer.
Samenstelling
Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden
voorzitter: Patrick De Baets (decaan)
El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Dagmar D'hooge, Johan Lagae, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens
Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden
Inge Bellemans, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Robby Caspeele, Joni Dambre, Hans De Backer, Nele De Belie, Hendrik De Bie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Nathalie De Geyter, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Herbert De Smet, Guy De Tré, Filip De Turck, Charlotte Debbaut, Greet Deruyter, Geraldine Heynderickx, Wout Joseph, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Steven Lecompte, Bart Merci, Kristiaan Neyts, Femke Ongenae, Veerle Ongenae, Francesca Ostuzzi, Mario Pickavet, Aleksandra Pizurica, Hendrik Rogier, Pieter Simoens, Heidi Steendam, Kurt Stockman, Dirk Stroobandt, Joris Thybaut, Kevin Van Geem, Tanja Van Hecke, Sofie Van Hoecke, Veronique Van Speybroeck, Dries Van Thourhout, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Jo Verhaevert, Sebastian Verhelst, Sarah Verhulst, Sabine Wittevrongel
OAP-leden
Natalia Mariel Alderete, Annelies Coene, Femke De Backere, Kevin De Ras, Aran Lamaire, Pieter Leyman, Tim Van Mullem, Louise Vanhee, Lynn Verkroost
ATP-leden
Bert Coryn, Marijke De Keyser, Peter Guns, Annelies Holvoet, Jeroen Ongenae, Tim Raeymaekers, Filip Van Boxstael, Dimitri Van Cauwelaert, Roger Van Hecke
Leden studenten
Emma Bossuyt, Margot Bultynck, Kathelijne Coussement, Laura Devoldere, Simon Ganne, Polly Huyghe, Wout Mosselmans, Andrei Nicolchenko, Kaïn Rotsaert, Laura Sondakh, Wannes Sys, Aäron Van Beneden, Theo van Egdom, Klaas Vanpoucke, Mert Vergote, Dries Verhoeve
Raadgevende leden
Magd Abdel Wahab, Jeroen Beeckman, Peter Bienstman, Wim Bogaerts, Kristof Cools, Tijl De Bie, Dirk De Meyer, Bjorn De Sutter, Wim De Waele, Joris Degroote, Michiel Dehaene, Piet Demeester, Jan Desmet, Chris Develder, Tom Dhaene, Jan Doutreloigne, Lieven Eeckhout, Sidharta Gautama, An Ghysels, Geraldine Heynderickx, Clara-Mihaela Ionescu, Arnold Janssens, Leo Kestens, Bart Kuyken, Ignace Lemahieu, Mia Loccufier, Rino Morent, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Aleksandra Pizurica, Günther Roelkens, Pieter Rombouts, Mark Saeys, Patrick Segers, Peter Sergeant, Rik Van de Walle, Lieva Van Langenhove, Wim Van Paepegem, Dries Vande Ginste, Stefaan Vandenberghe, Pascal Verdonck, Patricia Verleysen
Johannes Cottyn, (vicevoorzitter EA18), Wouter De Corte (voorzitter OCindwB), Nicolas Le Thomas (voorzitter OCingwMaFOT), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), Marijke Steeman (voorzitter OCingwA), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP, voorzitter OCFUSION E-DC)
Ambtshalve leden
Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove