Faculteitsraad

Data vergaderingen 2020-2021

woensdag 23 september 2020
donderdag 22 oktober 2020
donderdag 19 november 2020
woensdag 16 december 2020
donderdag 21 januari 2021
woensdag 17 februari 2021
woensdag 17 maart 2021
woensdag 14 april 2021
woensdag 12 mei 2021
donderdag 17 juni 2021
donderdag 26 augustus 2021
woensdag 29 september 2021 (acjr 21-22)

Alle vergaderingen starten om 13u45 en vinden plaats in de Faculteitsraadzaal, Campus Ardoyen, Technologiepark Zwijnaarde 60, 9052 Zwijnaarde (tenzij anders vermeld). De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.

Huishoudelijk reglement (FR 14/11/2019)

Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen (inloggen vereist - enkel personeelsleden FEA)
Notulen (inloggen vereist - enkel personeelsleden en studenten FEA)

2020-2021 / Notulen 2020-2021

2019-2020 / Notulen 2019-2020

2018-2019 / Notulen 2018-2019

2017-2018 / Notulen 2017-2018

Samenstelling

Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden

voorzitter: Patrick De Baets (decaan)

El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Marie-Françpose Reyniers, Johan Lagae, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens

Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden

Roel Baets, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Denis Constales, Joni Dambre, Hans De Backer, Nele De Belie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Wouter De Corte, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Guy De Tré, Filip De Turck, Michiel Dehaene, Greet Deruyter, Dieter Fiems, Geraldine Heynderickx, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Bart Merci, Veerle Ongenae, Mario Pickavet, Aleksandra Pizurica, Hendrik Rogier, Marijke Steeman, Heidi Steendam, Chris Stevens, Dirk Stroobandt, Kevin Van Geem, Sofie Van Hoecke, Lieva Van Langenhove, Veronique Van Speybroeck, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Sarah Verhulst, Patricia Verleysen, Steven Verstockt, Sabine Wittevrongel

OAP-leden

Natalia Mariel Alderete, Amélie Chevalier, Annelies Coene, Bart Coppens, Femke De Backere, Aran Lamaire, Jeroen Lauwaert, Sven Rogge, Tim Van Mullem

ATP-leden

Marijke De Keyser, Peter Guns, Johanna Louwagie, Veerle Van Beversluys, Roger Van Hecke

Leden studenten

Margot Bultynck, Joséphine De Visscher, Silas Deblanc, Elisabeth Hoffman, Anne-Marie Leys, Sven Lippens, Servaas Lips, Floris Meeusen, Mattias Niels, Simon Ooghe, Selènè Spruytte, Louise Toye, Frances Van Wesemael, Alexander Vande Ghinste, Dorien Weijtjens, Daniël Withoeck

Raadgevende leden

Magd Abdel Wahab, Peter Bienstman, Luuk Boelens, Wim Bogaerts, Hendrik De Bie, Tijl De Bie, Emiel De Kooning, Herbert De Smet, Wim De Waele, Joris Degroote, Piet Demeester, Jan Desmet, Tom Dhaene, Jan Doutreloigne, Lieven Eeckhout, Arnold Janssens, Leo Kestens, Ignace Lemahieu, Marc Moeneclaey, Rino Morent, Kristiaan Neyts, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Günther Roelkens, Pieter Rombouts, Mark Saeys, Patrick Segers,  Marián Slodicka, Joris Thybaut, Pieter Uyttenhove, Rik Van de Walle, Alex Van den Bossche, Wim Van Paepegem, Dries Van Thourhout, Peter Veelaert, Pascal Verdonck, Bart Verschaffel
Kristel Crombé (voorzitter OCFUSION-DC), Dirk De Meester (voorzitter OCingwA), Dirk De Meyer (voorzitter Bibliotheekraad), Bjorn De Sutter (voorzitter Computercommissie), Dagmar D'hooge (voorzitter OZAP), Eric Laermans (voorzitter OCingwC), Mia Loccufier (voorzitter Facultaire Toetscommissie), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), Kurt Stockman (covoorzitter OCindwBa), Toon Van Alboom (ombudspersoon industriële wetenschappen Gent), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP), Jo Verhaevert (covoorzitter OCindwBa en OCindwEI)
Jeroen Ongenae, Tim Raeymaekers, Filip Van Boxstael, Marilyn Van den Bossche

Ambtshalve leden

Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove