Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek (OCindwEM/E - Gent) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van de Bachelor of Science in de industriële wetenschappen, afstudeerrichting elektromechanica (EB7INWEM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EM7ELM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EM7ELTAU en EM7ELTET)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ7ELM); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ7ELTAU en EZ7ELTET); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ7EMS); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ7ETSAU en EZ7ETSET); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EDIDEM)
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (EDIDET)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

    Samenstelling

    Voorzitter

    Ludwig Cardon (verantwoordelijke internationalisering)

    ZAP/GP

    Inge Bellemans, Jan Beyens, Tom Claessens (secretaris), Michel De Paepe, Wim De Waele, Jan Desmet, Paul Devos, Peter Sergeant

    OAP

    Tim Saillé, Kris Hectors, Ruben Sevenois

    Studenten

    Mats Deckers (EB7INWEM+EM7ELTAU), Kasper Temmerman (EB7INWEM+EM7ELTAU), Loike Vierendeels (EB7INWEM)
    Julien Fouquet (EM7ELTAU), Bram Muylaert (EZ7EMS+EM7ELM), NN

    Adviserend ZAP/GP

    alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

    Adviserend OAP

    OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen, waaronder
    Jan De Strooper (verantwoordelijke stages EM) en Christophe Dauwels (verantwoordelijke stages E)

    Adviserend ATP (onderwijsbegeleider)

    Nele De Geeter, Florian Verbelen

    Adviesgroep

    Gert Bogaert (ArcelorMittal)
    Fien De Clercq (Farys)
    Arne Drabbé (SMO)
    Geert Engels (Climanova)
    Eddy Govaerts (Govaplast)
    Wim Heye (ArcelorMittal)
    Jasper Levrouw (Magnax)
    Pieter Van den Bussche (Progicon)
    Tim Van Kets (Rf-Technologies)