Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek (OCindwEM/E - Campus Kortrijk en Campus Schoonmeersen) is verantwoordelijk voor:

  • Bachelor of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (opleidingsspecifieke vakken) (EB6ELM / EB7ELM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EM6ELM / EM7ELM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EM6ELTAU / EM7ELTAU en EM6ELTET / EM7ELTET)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ6EMV / EZ7ELM); i.s.m. de ACTCindw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ6ETVAU / EZ7ELTAU en EZ6ETVET / EZ7ELTET); i.s.m. de ACTCindw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ6EMS / EZ7EMS); i.s.m. de ACTCindw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ6ETSAU / EZ7ETSAU en EZ6ETSET / EZ7ETSET); i.s.m. de ACTCindw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EDIDEM)
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (EDIDET)

    Samenstelling 2016-2017

    Voorzitter

    Jos Knockaert

    Co-voorzitter

    Ludwig Cardon

    ZAP/OP3

    Jan Beyens, Tom Claessens (secretaris), Johannes Cottyn, Jan Desmet, Kim Ragaert, Peter Sergeant, Kurt Stockman

    OAP

    Steve Dereyne, Dieter Vandenhoeke, Bruno Vanslambrouck

    Studenten

    Philippe Bogaerts (EB7ELM), Mehmet Boybay (EB7ELM), Simon Depoortere (EM6ELTET), Vincent Bryon (EB7ELM), Wouter Vanoverberghe (EM6ELM), Stijn Vervaeke (EB6ELM/EM6ELM)

    Adviserend ZAP/OP3

    Paul Devos, Helga Naessens, Michael Monte, Martijn van den Broek

    Adviserend OAP

    Stijn Derammelaere, Willem Van de Steene

    Adviesgroep

    Gert Bogaert (ArcelorMittal), Nico Declercq (Ceratec), Cesar Devos (GCM NV), Carl Dousy (Dana), Arne Drabbé (SMO), Ludo Faes (PSIControl), Eddy Govaerts (Govaerts Recycling), Dominique Hamerlinck (Alpro), Bart Van Landeghem (Bekaert), Pauline Verzele (Istema)

    Website

    Website OCindwEM/E