Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektromechanica/elektrotechniek (OCindwEM/E - Campus Kortrijk en Campus Schoonmeersen) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van Bachelor of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EB6ELM / EB7ELM; uitdovend)
  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van Bachelor of Science in de industriële wetenschappen - afstudeerrichting elektromechanica (EB6INWEM / EB7INWEM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EM6ELM / EM7ELM)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EM6ELTAU / EM7ELTAU en EM6ELTET / EM7ELTET)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ6EMV / EZ7ELM); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ6ETVAU / EZ7ELTAU en EZ6ETVET / EZ7ELTET); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EZ6EMS / EZ7EMS); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (2 afstudeerrichtingen) (EZ6ETSAU / EZ7ETSAU en EZ6ETSET / EZ7ETSET); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EDIDEM)
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (EDIDET)

    Samenstelling

    Voorzitter / Covoorzitter

    Jos Knockaert / Ludwig Cardon

    ZAP/OP3

    Jan Beyens, Tom Claessens (secretaris), Johannes Cottyn, Jan Desmet, Kim Ragaert, Peter Sergeant, Kurt Stockman

    OAP

    Steve Dereyne, Dieter Vandenhoeke, Bruno Vanslambrouck

    Studenten

    Vincent Bryon (EB7ELM), Brecht Lauwers (EB7ELM), Ward Vandecruys (EB7ELM), Simon Depoortere (EM6ELTET), Jasper Moerman (EM6ELTAU), Cedric Schogler (EM7ELTAU)

    Adviserend ZAP/OP3

    Guillaume Crevecoeur, Michel De Paepe, Paul Devos, Helga Naessens, Michael Monte, Martijn van den Broek, Jo Verhaevert

    Adviserend OAP

    Bert Hannon,  Steven Lecompte, Willem Van de Steene

    Adviserend ATP (onderwijsbegeleider)

    Nele De Geeter

    Adviserend STU

    Philip Bogaerts (EM7ELTAU), Mehmet Boybay (EB7ELM), Fien De Clercq (EB7ELM)

    Adviesgroep

    Gert Bogaert (ArcelorMittal)
    Nico Declercq (Ceratec)
    Cesar Devos (GCM NV)
    Carl Dousy (Dana)
    Arne Drabbé (SMO)
    Ludo Faes (PSIControl)
    Eddy Govaerts (Govaerts Recycling)
    Dominique Hamerlinck (Alpro)
    Bart Van Landeghem (Bekaert)
    Pauline Verzele (Istema)

    Website

    Website OCindwEM/E