Opleidingscommissie industriële wetenschappen informatica

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen Informatica (OCindwI - Gent) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van de Bachelor of Science in de industriële wetenschappen - afstudeerrichting informatica (EB7INWIN)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: informatica (EM7INF)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: informatica (EZ7INF); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: informatica (EZ7INS); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: informatica (EDIDIN)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Veerle Ongenae

ZAP/GP

Jan Cnops, Eli De Poorter (verantwoordelijke internationalisering), Helga Naessens (secretaris; verantwoordelijke stages), Pieter Simoens, Wouter Tavernier, Jo Verhaevert, Bruno Volckaert
zie OAP

OAP

ter vervanging van ZAP/OP3: Wim Van den Breen
effectieve OAP-leden: Marleen Denert, Sam Leroux, Miel Verkerken

Studenten

Ahmad Alkaddor (EB7INWIN+EM7INF), Wout Mosselmans (EB7INWIN), Jordi Thijsman (EB7INWIN)
Tessa Ickx (EM7INF), Bryan van Huyneghem (EM7INF), Michiel Van Kenhove (EM7INF)

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend STU

Leen Brouns

Adviesgroep

Christophe Beke (AnaMatch)
Gert Bogaert (ArcelorMittal)
Jens Bontinck (ML6)
Jens Buysse (Citymesh)
Enias Cailliau (Litto.ai)
Rudy Campe (In4Matic)
Koen Casier (AMARON)
Bram De Coene (TMVW)
Jos De Graeve (Accomodata)
Hans Dewitte (Esko)
Sven Duthoo (Savaco)
Kevin Hereman (Phanes)
Chris Kappler (PwC)
Olivier Ketels (Xplore)
Kurt Lagast (Volvo)
Batist Leman (Azumuta)
Robrecht Meersman (In The Pocket)
Nele Perdu (De Roeve Industrial IT)
Sabrina Poelvoorde (Mentoring Systems BVBA)
Marc Portier (Vlaams Instituut voor de Zee)
Tim Scheir (Orbid)
Christiaan Van Landschoot (Actemium)
Joris Van Maldeghem (Axians)
Frédéric Vancolen (CNH industrial)
Samuel Vandecasteele (I8C)
Dieter Vandenbroeck (Ernst and Young)
Francesco Verheye (CCV Lab)
Niels Verleysen (Verhaert)
Werner Vermeylen (Verizon)
Sander Vrijders (VeroTech)