Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen computerwetenschappen

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen computerwetenschappen (OCingwC) is verantwoordelijk voor:

  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen: computerwetenschappen (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBCOMP)
  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen, afstudeerrichting computerwetenschappen (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBIRWECO)
  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: computerwetenschappen (EMCOMT)
  • Master of Science in Computer Science Engineering (EMCOSC)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: computerwetenschappen en Master of Science in Computer Science Engineering (EZCOEN) 
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: computerwetenschappen (EDCOMP)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Eric Laermans

ZAP/GP

Joni Dambre, Koen De Bosschere, Guy De Tré (verantwoordelijke stages), Filip De Turck, Lieven Eeckhout (verantwoordelijke internationalisering), Wilfried Philips, Mario Pickavet, Sabine Wittevrongel

OAP

Bart Coppens (secretaris), Femke De Backere, Cedric De Boom

Studenten

Emilie Francken (EBCOMP), Flor Kochuyt (EBCOMP), Lucas Van Dijck (EBCOMP)
Marybeth Defrance (EMCOSC), Ruben Janssens (EMCOSC), Xander Vankwikelberge (EMCOSC)

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend STU

Manu De Buck (EMCOSC), Silas Deblanc (EMCOSC), Thomas Lips (EMCOSC), Paloma Rabaey (EMCOSC), Florian Vermeersch (EMCOSC)

Adviesgroep

Wouter Danneels (ArcelorMittal)
Leen De Baets (Crunch Analytics)
Geertrui Mieke De Ketelaere (imec)
Sophie De Maesschalck (EFFECT Photonics)
Wim De Meyer (ETIS)
Kristof De Spiegeleer (Incubaid)
Gertjan Dewaele (Ingenico ePayments)
ludo Faes (PSIControl)
Sigert Goeminne (ArcelorMittal)
Koen Handekyn (Allcrux / Quine & Partners)
Peter Hinssen (nexxworks)
Lars Hulstaert (Microsoft)
Valerie Taerwe (AE)
Steven Van Assche (imec)
Jos van Sas (Nokia Bell Labs)
Frederik Van Slycken (Qteal)
Emmelie Verborgh (Securex)
Piet Verhoeve (Origanius)
Michiel Verschueren (Altran)

Website

Website OCingwC