Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (OCingwMaBS) is verantwoordelijk voor:

  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (EMBKSY)
  • Master of Science in Industrial Engineering and Operations Research (EMIEOR)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek en tot Master of Science in Industrial Engineering and Operations (EZBKIE); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Postgraduaatsopleiding in de bedrijfskundige ingenieurstechnieken (EYBKIR)
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: bedrijfskundige systeemtechnieken en operationeel onderzoek (EDBKSY)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Birger Raa

ZAP/GP

El-Houssaine Aghezzaf, Dieter Claeys (verantwoordelijke stages), Stijn De Vuyst (secretaris; verantwoordelijke internationalisering), Dieter Fiems, Sidharta Gautama, Mario Pickavet,  Sofie Verbrugge, Sabine Wittevrongel

OAP

Delphine Lucq, Matthias Schamp, Casper Van Gheluwe

Studenten

Hannes Vercauteren  (EBWERK/EMIEOR), Kaat Claessens (EMIEOR), Elisabeth Hoffman (EMIEOR), Emma Tomme (EMIEOR), Laura Verghote (EMIEOR), NN

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviesgroep

Marc Benmeridja (Gis Europe SE)
Karel Boone (McKinsey&Company)
Geert Cosyn (Logflow)
Patrick De Bruyne (Volvo Europe Trucks)
Patrick Dooms (Daikin Europe n.v.)
Koen Jacobs (ArcelorMittal Gent)
Dirk Leupe (CNH Industrial)
Frederik Looten (De Watergroep)
Arie Moruanx (Janssen Pharmaceutica)
Dirk Reynaert (AB InBev)
Bernard Santens (Coca-Cola Enterprises)
Dirk Schaele (Laperre Hearing Systems)
Pieter Van Nyen (OM partners)
Marc Verpaele (EBP Management Consulting)

Website

Website OCingwMaBS