Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica (OCingwMaFOT) is verantwoordelijk voor:

  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EMFOTO)
  • Master of Science in Photonics Engineering (EMPHOE - bevroren)
  • European Master of Science in Photonics (EMEUPH)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EZFOTO); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Voorbereidingsprogramma tot European Master of Science in Photonics (EZPHOT); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EDFOTO)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Heidi Ottevaere (VUB)

Covoorzitter

Peter Bienstman (UGent)

ZAP

UGent: Petra Andries (EB09), Roel Baets (verantwoordelijke internationalisering), Jeroen Beeckman, Wim Bogaerts, Herbert De Smet, Nicolas Le Thomas, Geert Morthier (verantwoordelijke stages), Kristiaan Neyts, Günther Roelkens, Geert Van Steenberge, Dries Van Thourhout
VUB: Tigran Baghdasaryah, Francis Berghmans, Thomas Crispeels, Jan Danckaert, Marc Goldchstein, Maarten Kuijk, Hugo Thienpont, Jürgen Van Erps, Nathalie Vermeulen, Guy Verschaffelt, Martin Virte, Roger Vounckx

OAP

effectieve OAP-leden UGent: Emmanuel Gooskens, Camiel Op de Beeck, Tom Vanackere
effectieve OAP-leden VUB: NN, NN, NN

Studenten

UGent: Julia Böke (EMEUPH), Eslam Mostafa Bakry Fahmy (EMEUPH), Nikhil Sen (EMEUPH), Selènè Spruytte (EMEUPH), NN
VUB: Diego Alonso, Kasper Brems, David De Vocht, Martin Skenderas, NN

Adviserend ZAP en OAP

UGent: Stéphane Clemmen, Christophe Detavernier (WE04), Bart Kuyken, Jeroen Missinne, Dirk Poelman (WE04), Filip Strubbe, Katrien Verleye (EB23)
VUB: David Castello Lurbe, Thomas Geernaert, Wendy Meulebroeck, Michael Vervaeke, Guy Van der Sande, Jo Van Ginderachter

Waarnemend ATP

Bert Coryn (UGent; verantwoordelijke internationalisering), Sophie Messens (VUB), Timo Van Gucht (VUB)

Adviesgroep

Tom Collins
Lieve De Vos (OIP Sensor Systems)
Wouter D'Oosterlinck (Barco)
Martin Fiers (Luceda)
Peter Hanselaer (Technologiecampus Gent KU Leuven)
Christ'l Joris (ETAP)
Karel Van Acoleyen (Indigo)
Carl Van Buggenhout (Melexis)
Bram Van Hoe (FBGS)
Jan Watté (Commscope)

Website

Website OCingwMaFOT