Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen fotonica (OCingwMaFOT)

  • is verantwoordelijk voor:
    • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EMFOTO)
    • Master of Science in Photonics Engineering (EMPHOE - uitdovend)
    • European Master of Science in Photonics (EMEUPH)
    • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EZFOTO); i.s.m. de ACTCingw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
    • Voorbereidingsprogramma tot European Master of Science in Photonics (EZPHOT); i.s.m. de ACTCingw voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
    • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: fotonica (EDFOTO)
  • is adviserend aan de Steering Board voor European Master of Science in Photonics (EMEMMP) en bekrachtigt en implementeert de door hen genomen beslissingen op lokaal niveau

Samenstelling

Voorzitter

Dries Van Thourhout (UGent)

Co-voorzitter

Heidi Ottevaere (VUB)

ZAP

UGent: Petra Andries (EB09), Roel Baets, Jeroen Beeckman, Peter Bienstman, Wim Bogaerts, Herbert De Smet, Nicolas Le Thomas, Geert Morthier, Kristiaan Neyts, Günther Roelkens, Geert Van Steenberge, zie ook OAP
VUB: Francis Berghmans, Thomas Crispeels, Jan Danckaert, Nikolay Dentchev, Vincent Ginis, Maarten Kuijk, Wendy Meulebroeck, Johan Stiens, Hugo Thienpont, Jürgen Van Erps, Nathalie Vermeulen, Guy Verschaffelt, Martin Virte, Roger Vounckx

OAP

ter vervanging van een UGent-ZAP-lid: Eva Ryckeboer

effectieve OAP-leden UGent: Camiel Op de Beeck, Bavo Robben, Frederik Van Acker
effectieve OAP-leden VUB: Sidney Goossens, Majorie Jammaers (secretaris), Lien Smeesters

Studenten

UGent: Viktor Geudens (EMEUPH), Emmanuel Gooskens (EMEUPH), Borislav Petrovic (EMEUPH), Ashutosh Vyas (EMEUPH), NN
VUB: Davide Colucci, Anas Gasser, NN, NN, NN

Adviserend ZAP en OAP

UGent: Edouard Brainis (WE06), Stéphane Clemmen, Christophe Detavernier (WE04), Bart Kuyken, Jeroen Missinne, Dirk Poelman (WE04), Filip Strubbe
VUB: Thomas Geernaert, Serge Muyldermans, Guy Van der Sande, Michael Vervaeke

Waarnemend ATP

Bert Coryn (UGent), Sophie Messens (VUB)

Adviesgroep

Wouter D'Oosterlinck (Barco)
Martin Fiers (Luceda)
Peter Hanselaer (Technologiecampus Gent KU Leuven)
Karel Van Acoleyen (Indigo)
Carl Van Buggenhout (Melexis)
Bram Van Hoe (FBGS)
Jan Watté (Commscope)

Website

Website OCingwMaFOT