Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen toegepaste natuurkunde

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschapen toegepaste natuurkunde (OCingwTN) is verantwoordelijk voor:

  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen: toegepaste natuurkunde (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBTNAT)
  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen, afstudeerrichting toegepaste natuurkunde (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBIRWETN)
  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: toegepaste natuurkunde (EMTNAT)
  • Master of Science in Engineering Physics (EMPHYS)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in Engineering Physics (EZPHYS); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: toegepaste natuurkunde (EDTNAT)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Dick Botteldooren

ZAP/GP

Jeroen Beeckman (verantwoordelijke internationalisering + verantwoordelijke stages), Kristel Crombé, Iwan Moreels (WE06), Kristiaan Neyts, Dimitri Van Neck (WE05), Veronique Van Speybroeck, Dries Vande Ginste, Henk Vrielinck (WE04)

OAP

Aran Lamaire, Sven Rogge, Tom Vanackere

Studenten

Rik Janssens (EBTNAT), Milo Thielemans (EBTNAT), Thomas Vermoesen (EBTNAT)
Jasper De Witte (EMPHYS), Korneel Molkens (EMPHYS), Robin Wydaeghe (EMPHYS)

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserende studenten

Keano De Vos (EBTNAT/EMPHYS)

Adviesgroep

Pieter De Gelder (Bel V)
Sam Hoste (ArcelorMittal)
Luc Moreau (ArcelorMittal)
Peter Nollet (Barco)
Vincent Spruytte (Lunahra)
Inge Uytdenhouwen (SCK.CEN)

Website

Website OCingwTN