Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen werktuigkunde-elektrotechniek

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie ingenieurswetenschappen werktuigkunde-elektrotechniek (OCingwWE) is verantwoordelijk voor:

  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen: werktuigkunde-elektrotechniek (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBWERK)
  • Bachelor of Science in de ingenieurswetenschappen, afstudeerrichting werktuigkunde-elektrotechniek (opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen) (EBIRWEWE)
  • Master of Science in de ingenieurswetenschappen: werktuigkunde-elektrotechniek (5 afstudeerrichtingen) (EMWERKEE, EMWERKMC, EMWERKME, EMWERKMT en EMWERKRA)
  • Master of Science in Electromechanical Engineering (5 afstudeerrichtingen) (EMELMEEE, EMELMEMC, EMELMEME, EMELMEMT en EMELMERA)
  • Voorbereidingsprogramma's tot Master of Science in de ingenieurswetenschappen: werktuigkunde-elektrotechniek en tot Master of Science in Electromechanical Engineering (5 afstudeerrichtingen) (EZWEEMEE, EZWEEMMC, EZWEEMME, EZWEEMMT en EZWEEMRA); i.s.m. de OCingwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: werktuigkunde-elektrotechniek (EDWRKT)
  • Doctoraat in de ingenieurswetenschappen: maritieme techniek (EDMARI)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Michel De Paepe (verantwoordelijke stages)

ZAP/GP

Guillaume Crevecoeur, Frederik De Belie, Wim De Waele (verantwoordelijke internationalisering deel MC), Joris Degroote, Stijn Hertelé, Evert Lataire (verantwoordelijke internationalisering MT), Mia Loccufier, Lieven Vandevelde

OAP

Amélie Chevalier, Jasper Juchem, Jordi Van Damme

Studenten

Sven Lippens (EBWERK/EMELMEMC), Alexander Vande Ghinste (EBWERK),
Ben Bogaert (EMELMEME), Matthias Honhon (EMELMEMC), Wannes Janssens (EMELMEME), Arent Van Overmeire (EMELMERA)

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen, waaronder Clara-Mihaela Ionescu (verantwoordelijke internationalisering deel RA), Alex Van den Bossche (verantwoordelijke internationalisering deel EE), Sebastian Verhelst (verantwoordelijke internationalisering deel ME)

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen, waaronder Willem Faes (cosecretaris) en Judith Vander Heyde (cosecretaris)

Adviserende studenten

Robin Tassenoy (EMELMEME), Matty Van Coppenolle (EMELMEEE)

Adviesgroep

Gert Bogaert (ArcelorMittal)
Marc Bomberna (CNH Industrial)
Luc De Beul (Atlas Copco)
Lieven Degroote (Eandis)
Frederik Deroo (Jan De Nul)
Jan Gabriel (DEME)
Koen Maertens (Duco)
An Stroobandt (Siemens)
Frederik Van Nuffel (Exmar)
David Vandesype (Infrabel)
Laurent Vanthournout (Daikin)
Thomas Vyncke (Dana)

Website

Webpagina OCingwWE