Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektronica-ICT

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektronica-ICT (OCindwEI - Kortrijk en Gent) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van de Bachelor of Science in de industriële wetenschappen - afstudeerrichting elektronica-ICT (EB6INWEI (uitdovend) / EB7INWEI)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (3 afstudeerrichtingen) (EM7ELIEL, EM7ELIIC en EM6ELIES (uitdovend))
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (2 afstudeerrichtingen) (EZ7ELIEL, EZ7ELIIC); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (3 afstudeerrichtingen) (EZ7EISEL, EZ7EISIC en EZ6EISES (uitdovend)); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (EDIDIC)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter / Covoorzitter

Jo Verhaevert (verantwoordelijke internationalisering en stages Gent) / Sofie Van Hoecke

ZAP/GP

Jan Beyens, Jan Devos (verantwoordelijke internationalisering Kortrijk), Veerle Ongenae, Emmeric Tanghe, Patrick Van Torre (cosecretaris), Peter Veelaert, Steven Verstockt

OAP

Johan Beke (cosecretaris), Stefaan Lambrecht, NN

Studenten

Sybren Vuylsteke (EB7INWEI)
Robin Bisschop (EM7ELIEL), Samantha De Paepe (EM7ELIEL), Victor Van der Elst (EM7ELIEL), Reiner Verret (EM7ELIIC), Ruben Wilssens (EM7ELIIC)

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend ATP

Matthias De Schepper, Jennifer Sartor, Dimitri Van Cauwelaert, Brecht Willems

Adviesgroep

Koen Casier (Amaron)
Lode De Paepe (Barco)
André De Vleeschouwer (AKMOS)
Joris Deweert (Loepfe)
Christophe Dhaene (e-BO Enterprises)
Carl Eeckhout (Televic)
Ludo Faes (PSIControl)
Wouter Favoreel (FLIR)
Gerdy Maelbrancke (VSK Group)
Davy Maes (Voka)
Carl Sabbe (SAVACO)
Lieven Tytgat (Tymeli)
Bruno Van Den Bossche (Televic)
Pierre Van den Bulck (BMSvision)
Stefaan Vanheesbeke (Van de Wiele)
Eddy Vanhoecke (Dekimo)
Patrick Van Renterghem (I.T. Works)

Website

Website OCindwEI