Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektronica-ICT

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen elektronica-ICT (OCindwEI - Campus Kortrijk en Campus Schoonmeersen) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van Bachelor of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (EB6ELI / EB7ELI; uitdovend)
  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van Bachelor of Science in de industriële wetenschappen - afstudeerrichting elektronica-ICT (EB6INWEI / EB7INWEI)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (4 afstudeerrichtingen) (EM6ELIEL (uitdovend) / EM7ELIEL, EM7ELIIC, EM6ELIMI (uitdovend) en EM6ELIES (vanaf 2018-2019))
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (3 afstudeerrichtingen) (EZ6EIVEL / EZ7ELIEL, EZ7ELIIC en EZ6EIVES  (vanaf 2018-2019)); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (4 afstudeerrichtingen) (EZ6EISEL / EZ7EISEL, EZ6EISIC (bevroren) / EZ7EISIC, EZ6EISMI en EZ6EISES (vanaf 2018-2019)); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (EDIDIC)

Samenstelling

Voorzitter / Covoorzitter

Jo Verhaevert / Sofie Van Hoecke

ZAP/OP3

Jan Beyens, Luc Colman, Jan Devos, Patrick Van Torre (cosecretaris), Peter Veelaert, Steven Verstockt, Francis wyffels

OAP

Johan Beke (cosecretaris), Stefaan Lambrecht, Brecht Willems

Studenten

Kenneth Deprez (EB6ELI), Henri Van Ryssel (EB6ELI), Francis Begyn (EM7ELIEL), Sibert Declercq (EZ6EISMI), Benny Reubens (EM7EIIEL), NN

Adviserend ZAP/OP3

Philippe Bocher, Koen De Bosschere, Paul Devos, Jos Knockaert, Eric Laermans, Peter Lambert, Michael Monte, Helga Naessens, Veerle Ongenae, Hendrik Rogier, Jelle Saldien, Chris Stevens, Kurt Stockman, Dirk Stroobandt, Tanja Van Hecke

Adviesgroep

Lode De Paepe (Barco)
André De Vleeschouwer (AKMOS)
Christophe Dhaene (e-BO Enterprises)
Carl Eeckhout (Televic)
Ludo Faes (PSIControl)
Wouter Favoreel (FLIR)
Gerdy Maelbrancke (VSK Group)
Carl Sabbe (SAVACO)
Patrick Santy (Barco)
Bruno Van Den Bossche (Televic)
Emiel Vandewalle (Infrax)
Eddy Vanhoecke (Dekimo)
Patrick Van Renterghem (I.T. Works)

Website

Website OCindwEI