Examencommissies 2020-2021

Bachelor in de wiskunde / Master in de wiskunde / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: wiskunde

Voorzitter: Joris Van der Jeugt

Secretaris: Hans Vernaeve

Bachelor in de fysica en de sterrenkunde / Master in de fysica en de sterrenkunde / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: fysica en sterrenkunde

Voorzitter: Dirk Poelman

Secretaris: Dimitri Van Neck

Bachelor in de informatica / Master in de informatica / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: informatica

Voorzitter: Yvan Saeys

Secretaris: Christophe Scholliers

Bachelor in de chemie / Master in Chemistry / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: chemie

Voorzitter: Klaartje De Buysser

Secretaris: Sandra Van Vlierberghe

Bachelor in de biologie / Master in Biology / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: biologie

Voorzitter: Annemieke Verbeken

Secretaris: Tom Moens

Bachelor in de biochemie en de biotechnologie / Master in Biochemistry and Biotechnology / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: biochemie en biotechnologie

Voorzitter: Lieven De Veylder

Secretaris: Claude Libert

Bachelor in de geologie / Master in de geologie / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: geologie

Voorzitter: David van Rooij

Secretaris:  Stijn Dewaele

Master in Geology

Voorzitter: Jan Elsen (KULeuven)

Secretaris: Stijn Dewaele

Bachelor in de geografie en de geomatica / Master in de geografie en geomatica / Master in de geografie / Master in de geomatica en de landmeetkunde / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: geografie en geomatica

Voorzitter: Nico Van de Weghe

Secretaris: Alain De Wulf

Master in Bio-informatics

Voorzitter: Yves Van de Peer

Secretaris: Jan Fostier (TW05)

Master in Agro- and Environmental Nematology

Voorzitter: Bart Braeckman

Secretaris: Laura Cortada-Gonzalez

Master in Physical Land Resources

Voorzitter: Thomas Hermans

Vice-voorzitter: Ann Van Griensven (VUB)

Secretaris: Ann Verdoodt (UGent-LA20), Wim Thiery (VUB-WE)

International Master in Marine Biological Resources (IMBRSea)

Voorzitter: Ann Vanreusel

Secretaris: Marleen De Troch

Master in Marine and Lacustrine Science and Management

Voorzitter: Marc Kochzius (VUB)

Secretaris: Nico Koedam (VUB)

Master in Statistical Data Analysis

Voorzitter: Els Goetghebeur

Secretaris: Christophe Ley

Master in Plant Biotechnology

Voorzitter: Lieven De Veylder

Secretaris: Sofie Goormachtig

Master in Space Studies

Voorzitter: Christoffel Waelkens (KULeuven)

Secretaris: Maarten Baes

Postgraduaat in Biosafety in Plant Biotechnology

Bevroren opleiding

Postgraduaat in Weather and Climate Modeling

Voorzitter: Piet Termonia

Secretaris: Steven Caluwaerts

Postgraduaat Hydrography B

Voorzitter: Dr. Kapt. Rowan Van Schaeren (directeur HZS)

Secretaris: Matthias Schmidt