Faculteitsraad

Facultaire nieuwsbrieven

Consulteer hier de beslissingen en mededelingen uit de faculteitsraden.

Datums faculteitsraden 2019-2020

22 oktober 2019 -  13 november 2019 - 11 december 2019 - 15 januari 2020 - 19 februari 2020 - 18 maart 2020 - 22 april 2020 - 19 mei 2020 - 16 juni 2020 - 26 augustus 2020 - 22 september 2020

Datums faculteitsraden 2020-2021

21 oktober 2020 - 18 november 2020 - 16 december 2020 - 19 januari 2021 - 23 februari 2021 - 17 maart 2021 - 7 april 2021 - 12 mei 2021 - 16 juni 2021 - 25 augustus 2021 - 21 september 2021 (academiejaar 2021-2022)

Voorbereidingen en verslagen

De voorbereidingen (zonder bijlagen) zijn voorafgaand aan de faculteitsraad beschikbaar voor de personeelsleden van de faculteit via
https://sharepoint.ugent.be/sites/WE.  In de map 'Faculteitsraad' verschijnt er een pdf 'allinone' m.b.t. de eerstkomende vergadering.

De goedgekeurde verslagen (inclusief bijlagen) zijn beschikbaar voor de personeelsleden van de faculteit via documentenbeheer:

    Samenstelling

    ZAP-leden

    Dominique Adriaens, Mieke Adriaens, Peter Brouckaert, Patrick Bultinck, Freddy Callens, Veerle Cnudde, Peter Dawyndt, Marc De Batist, Geert De Jaeger, Tom De Medts, Wim Declercq, Christophe Detavernier, Bart Devreese, Filip Du Prez, Veerle Fack, Els Goetghebeur, Sofie Goormachtig, Ann Huysseune, Natalie Jachowicz, Luc Lens, Stephen Louwye, Annemieke Madder, Kathleen Marchal, José Martins, Tom Moens, Dirk Poelman, Jan Ryckebusch, Philippe Smet, Leo Storme, Katrien Strubbe, Frank Van Breusegem, Marnix Van Daele, Yves Van de Peer, Johan Van der Eycken, Joris Van der Jeugt, Dominique Van Der Straeten, Isabel Van Driessche, Veerle Van Eetvelde, Kristof Van Hecke, Dimitri Van Neck, Bartel Van Waeyenberge, Peter Vandamme, Peter Vandenabeele, Roosmarijn Vandenbroucke, Thijs Vandenbroucke, Frank Vanhaecke, Michèle Vanmaele, Ann Vanreusel, Stijn Vansteelandt, Annemieke Verbeken, Andreas Weiermann, Anne Willems, Frank Witlox 

    AAP-leden

    Maarten De Boeck, Anne-Mare de Vries, Tim Deprez, Evert Dhaene, Jonas Joos, Martijn Vandegehuchte, Nick Vangheluwe

    ATP-leden

    Angelica Alcantara-Exposito, Timothee Courtin, Isolde De Grem, Nico De Roo, Beata De Vliegher, Sylvia Lycke, Geert Vernaeve

    Studenten

    Alexander Antoin, Yasmine Bogaert, Ada Coudenys, Jeffrey De Rycke, Timo De Waele, Jef Haerinck, Nathan Steyaert, Aleksandra Stojek, Floor Van de Steene, Joris Van Dorpe, Robbe Van Herck, Seppe Verscheure, Sarah Williamson

    Genodigden (zonder stemrecht)

    OC-voorzitters: Wim Bert, Marleen De Troch, Zeger Hens
    Philippe De Maeyer